קידום ביוטיוב-מבוא לאופטימיזציה לסרטונים ביוטיוב

אם שמעתם על קידום ביוטיוב נגיד תחילה כי כיום בעלי עסקים אכן מכירים בחשיבות הטמונה בהפצת המותגים והשירותים שלהם ברחבי הרשת. הרשתות החברתיות הפכו להיות חלק חיוני מהחיים המקצועיים והאישיים שלנו ואתה כנראה כבר יודע  אם אתה כאן עד כמה יוטיוב הוא כלי שיווק עוצמתי. נסקור במאמר זה חלק מהגורמים שיש לעשות להם אופטימיזציה לצורך קידום ביוטיוב ולדירוג גבוה יותר של הסרטונים שלכם.

תחילה, למה בכלל כדאי להשקיע בקידום ביוטיוב?

קידום ביוטיוב כי הוא מנוע החיפוש השני בגודלו

הידעת כי יוטיוב הוא מנוע החיפוש המקוון השני בגודלו בעולם מיד לאחר גוגל? ובכן, על פי גוגל (נכון לפברואר 2017), משתמשים צופים בממוצע במיליארד שעות של תוכן וידאו ביום! לעיתים קרובות, חברות מפספסות את ההזדמנות השיווקית המסתתרת בתוך סרטון פשוט. אנשים כיום מחפשים אחר תוכן ויזואלי ומנועי החיפוש ובעיקר יוטיוב, יודעים את זה.
לאחר שזה נאמר, זה לא מספיק פשוט להעלות תוכן של וידאו – יש צורך לבצע אופטימיזציה על מנת שיהיה פשוט להגיע אליו בתוצאות החיפוש של יוטיוב.

קידום ביוטיוב-מבוא לאופטימיזציה לסרטונים ביוטיוב 1

קידום ביוטיוב – איך לערוך את הסרטון בצורה אופטימלית

אופטימיזציה של זמן הצפייה  לשיפור קידום ביוטיוב

זמן הצפייה הוא אחד מגורמי הדירוג של יוטיוב, זה אומר כי מספר ההקלקות על סרטון הוא פחות חשוב מאשר הזמן הכללי שאדם צופה בסרטון. אנחנו יכולים גם ללמוד מכך שגוגל מעדיפה סרטונים ארוכים ומערבים יותר מאשר קצרים יותר. תזכור את זה כאשר אתה יוצר את הסרטון הבא שלך.

קידום ביוטיוב – נושאים טרנדיים

השתמש ב"טרנדים של גוגל" כדי לקבל השראה לנושא הסרטון הבא שלך. כלי זה של

גוגל מאפשר לך לחקור את הטרנד על פי מושג חיפוש מסוים. אתה אפילו יכול לסנן פלטפורמה על ידי "חיפוש יוטיוב". אתה יכול לסנן על פי מיקום, אזור זמן וקטגוריות

כותרות המושכות את העין לטובת קידום ביוטיוב

הכותרת היא אחד מהדברים הראשונים שאנשים רואים כאשר הם מחפשים סרטון. לכן זה חיוני לבצע אופטימיזציה של הכותרת בדרך הטובה ביותר שניתן. תיצור כות

קידום ביוטיוב עריכת סרטון

רת המושכת את העין ומתארת בצורה הטובה ביותר את התוכן של הסרטון. יוטיוב תזהה אם הכותרת שלך לא רלוונטיות, בין היתר גם ב"זמן הצפייה" – אם משתמשים הגיעו לסרטון שלכם אבל לא נשארו כדי לצפות בו, הוא כנראה לא בעל ערך רב מספיק, והכותרת אולי לא מתארת את הסרטון שלך בדרך הטובה ביותר שניתן.

כדי לערוך את כותרת הסרטון שלך, לך ל "Video Manager", לחץ על “Videos”, בחר את הסרטון שברצונך לערוך את הכותרת שלו תחת “Basic info” ואז לחץ על “Save Changes”.

תיאורי וידאו אינפורמטיביים

לאחר הכותרת של הסרטון, האלגוריתם של גוגל והמשתמשים יסקרו את התיאור של הסרטון. בניגוד לפלטפורמות אחרות, זה באמת פשוט ושימוש לנצל את האזור הזה כדי לקדם קישורים. אתה יכול להוסיף כל דבר לתיאור של יוטיוב. אבל אל תגזים, למרות שיוטיוב מעודדת אותך להשתמש בחלק של התיאור כדי לתאר על מה הסרטון, הצגה של אמצעים אחרים של תקשורת וכיוון משתמשים לאתר שלך, יוטיוב לא תסבול ספאם של קישורים.

עד כאן החלק הראשון על קידום סרטון ביוטיוב – הכנסו לצפייה בחלק השני של המאמר קידום ביוטיוב

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות