שיווק במנועי חיפוש (SEM) הוא סוג של שיווק באינטרנט שמבקש לקדם עסקים בעלי אתרי אינטרנט על ידי הגדלת הנראות שלהם בדפי התוצאות של מנוע החיפוש (SERPs) באמצעות אופטימיזציה של מנוע חיפוש, מודעות PPC, קניית מדיה וכול.. ישנן דרכים רבות בהן באפשרותך לגדול ולחזק את הנוכחות של העסק שלך באינטרנט.

להתמקד בקהל היעד שלכם

בתור התחלה, אחת מאסטרטגיות השיווק היעילות ביותר באינטרנט היא למקד את התוכן שלך בקהל היעד שלך. למרות ששיווק במנועי חיפוש  כולל התאמה לקידום לפני בניית האתר בצורה המיטבית להופיע גם במנועי החיפוש העיקריים, זה חשוב באותה מידה להבין כי ההכנסות של העסק שלך יגיעו מלקוחות שיחשפו אל המוצרים שלך ו/או שירותים, לכן זה חיוני שתוודאו שהאתר שלכם במצב הכי טוב, ללא שגיאות, קל לשימוש ומספק את התוכן שהמבקרים/לקוחות באתר מחפשים.

מהירות טעינת האתר

בנוסף, ביצועי האתר שלכם משפיע על איכות השיווק – גם על לקוחות הקצה , וגם על  מנוע החיפוש. ודאו שדפי האינטרנט שלכם נטענים בפחות מ-2 שניות בכדי להימנע בפגיעה בחווית המשתמש, דבר שיוביל לשיעורי המרה נמוכים.טיפים לשיפור מהירות טעינת אתר בלינק. למאמר גוגל  יכולים בעצם לזהות את הדפים העמוסים ביותר  באתר שלכם וכבר נאמר בעבר  כי אם האתרים שלך סובלים  מזמן טעינה  העולה על שמונה שניות, אז אתם בבעיה וכל הקמפיין שלכם נפגע. זה משפיע גם על ציון האיכות  במערכת הפרסום הממומנת גוגל אדוורדס , תעלה לכם את העלות לקליק ותוריד את החשיפה באופן .משמעותי .היעד שלכם בתור בעל עסק  חייב לכלול חוויית משתמש מצוינת, שאינה רק גורמת  למשתמשים לגלוש באתר, אלא גם גורמת להם לחזור לעוד. אם המבקרים באתר שלכם חוזרים במהירות בחזרה אל גוגל ולמצוא תוצאות טובות יותר, זה עלול לפגוע  בדירוג האתר  כי גוגל רוצה שלמשתמשים שלהם יחשפו אל  התוכן הטוב ביותר הקשורים למילות החיפוש שלהם. בכדי ללמוד עוד אודות בעיות ביצועים וכיצד הן משפיעות על דירוג האתר שלכם בגוגל, תוכלו לפנות אלינו ונשמח לעזור לכם .

מדיה חברתית וסושיאל

בנוסף, יש לשלב שיווק במדיה החברתית בתמהיל השיווק לעסק שלך. אתרי מדיה חברתית יש משתמשים רבים , כמו פייסבוק וטוויטר , והם משפיעים באופן משמעותי על האופן שבו אנשים משתמשים באינטרנט. נוכחות באתרים אלה לא רק ייצור נוכחות עסקית, אלא גם תמלא תפקיד חשוב ביצירת קישור איכותי באתר בעל סמכות  לאתר האינטרנט שלך. יש לבדוק בנוסף את האופן שבו העסק שלכם מוצג בספריות מידע עסקיות מקומיות ואחרות בכדי לוודא שהמידע בהן עדכני ונכון. עליכם  לוודא שהשלמתם את כל הפרטים בדפים אלה ,כולל תמונות ותוכן הכולל את מילות מפתח של העסק שלכם, שעות פתיחה , מידע על העסק , תמונות ווידאו-  גוגל ומנועי חיפוש אחרים נוטים לסמוך על  אתרים אלה כדוגמת גוגל לעסק שלי ,דפי זהב ,בזק ועוד.אפשרות נוספת בחלק מהאתרים הללו  שניתן להעלת פוסטים ובכך לחזק את המותג שלכם – כמו בגוגל לעסקים. בנוסף יש בפאנל ניהול מידע על החיפוש על העסק ותובנות אשר  יסייעו לשפר את  הנראות שלך שלכם במנוע החיפוש.

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות