זוכרים שאז דיברנו על טכניקות מחקר מילות מפתח במאמר הקודם ו- אז נרחיב בנושא עוד קצת  ובעוד נושאים חשובים לדעתנו ולדעת אחרים לקידום נכון ועדכני –

הרבה אנשי קידום טוענים שהכללת מילות מפתח רלוונטיות רבות ככל שהם יכולים לחשוב עליהן ולכלול אותם בתוך דף האינטרנט כולל תגיות מטא-נתונים, כותרות ואלט תג לתמונות זו הנוסחה המנצחת לקידום התוכן –  התיאוריה היא כי על-ידי הכללת מילות מפתח נוספות בעמוד, הסיכויים להעלאת הדירוג בתוך החיפוש האורגני עבור חלק מהתוצאות האלה מזנקות.

למרבה הצער, לפרקטיקה זו יש השפעה הפוכה.גוגל מגדירה קידום איכותי ככזה שמבוצע עבור כל מילות המפתח במקומות שונים בדף אינטרנט מחולקים לפי מספר מילות מפתח..לכן, אסטרטגית באפשרותך לקבוע את היעד כרשימה קצרה של מילות מפתח תחרותיים או רשימה ארוכה יותר של מילות מפתח תחרותיים פחות-העמסת יותר מדי מילות מפתח ברשימה תגרום לירידת הערך שהוקצה לכל מילת מפתח ויהפוך להיות קטן מדי עבור הדירוגים.

כמה שיותר תוכן יותר טוב?אז מה הטרנדים שכל מקדם צריך לדעת וגם על מיתוסים בבחירת מילות מפתח 3

בלוגרים רבים ואתרים משווקים תוכן למנויים על האמונה כי עוד מאמרים ותכנים באופן אוטומטי פירושם עלייה בדירוג מילות מפתח בתוצאות החיפוש האורגני. למרבה הצער, תיאוריה זו נמצאה גם לא תמיד נכונה.

מנועי החיפוש נוטים להקצות ניקוד איכות, בהתבסס על קישורים מאתרים חיצוניים, אשר בדרך כלל מתייחסים כאל קישור כמדד לאיכות ואיתות שיש כאן תוכן מעניין . בעבר הקישורים בדרך כלל היו מרוכזים בדף הבית של האתר שכן זה המקום שבו הרוב המכריע של קישורים היוצאים בעלי המשקל הרב ביותר. הקישור מופץ באמצעות מפת הניווט של האתר. העמסת לינקים נוספים בדף הראשי עם קישורים יגרמו לאתרים אחרים לא לקשר אליו כתוצאה מכך כי ערך הקישור יהיה ירוד יותר.

לכן, האופטימיזציה צריכה לקחת בחשבון שכדאי להבטיח כי הוספתם קישורים באיכות גבוהה. אחרת, ייעשה יותר נזק מתועלת לנראות  בגוגל- בדפים הפנימיים ובבלוגים אתם יכולים להעלות מאמרים וקישורים רבים בהיררכיה הנכונה לפי הזרימה באתר.

מה עם אופטימיזציה לאתר שלכם ?

יכול להיות לכם את התוכן ואת אסטרטגיות בניית הקישורים הטובים  ביותר ,  אך אם הבסיס של אתר האינטרנט שלך אינו עונה לכללי המשחק , אז הוא לעולם לא יגיע לממש את מלוא הפוטנציאל שלו. אופטימיזציה באתר הוא הבסיס של כל קמפיין קידום אתרים בגוגל ובעוד מנועי חיפוש.

. מקום טוב להתחיל הוא עם מהירות האתר, במיוחד בעידן שגוגל מודיעה שמהירות האתר היא פקטור חשוב בקידום אתרים באופן גלוי. ודאו שעשיתם כל מה שביכולתכם בכדי שגוגל יציג את האתר במהירות המקסימלית.

כמובן דבר זה נהיה מאסט כי הוא משפיע על חוויית המשתמש הכללית של האתר. זה הופך להיות חשוב יותר וכמובן הכרחי  לבדוק  את אתר האינטרנט שלך- אולי הגיע הזמן לרענון באתר?

אם אתם משיקים אתר אינטרנט חדש, אל תשכח ליישם את רשימת פעולות לביצוע שאמרנו פה

הקפידו לתקן קישורים שבורים, בבעיות תוכן כפול, למזער את התמונות ולעדכן מידע באופן תדיר באתר שלך. האורך המרבי עבור תיאורי meta  גדל אפילו יותר בסוף שנה שעברה, זה כנראה הזמן שיכתבו אותם.

התאמה לניידים אז מה הטרנדים שכל מקדם צריך לדעת וגם על מיתוסים בבחירת מילות מפתח 4

אם אתם לא החלטתם להתמקד גם במובייל, אל תחכו יותר מידי. ישנם גורמים רבים שיש לקחת בחשבון בעת קידום לניידים, לכן זה רעיון טוב כדי לבצע בדיקת טעינה של האתר מהנייד  לבסוף, ולבקר את העיצוב ואת חוויית המשתמש הכוללת באתרכם הנייד; נתון מעניין  כי הגלישה  בנייד מהווה למעלה מ     50% מתעבורת האינטרנט שם-  הגיע הזמן להתחיל לתת  עדיפות לניידים אל מול שולחן העבודה- יש להדגיש נקודה חשובה כי מאוד תלוי במה הגולש מחפש, יש שיעדיפו במקרים מסוימים לחפש מהמחשב ולא מהנייד אז לא לשלול .

חיפוש קולי

עלייתו של החיפוש הקולי בפתח, ואיך זה ישפיע על מילות המפתח שאנו מקדמים היום?   זה כבר למאמר הבא.

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות