אז לשאלה איך לנהל דף עסקי בפייסבוק יש כלים רבים בכדי לסייע למנהל הדפים או בעלי העסקים להפיק את המירב מן הנוכחות העסקית שלהם.

במאמר זה נציג כיצד להשתמש בתכונות שיעזרו לנו איך לנהל את  הדף העסקי , כלים והגדרות כדי לנהל ביעילות את דף העסק שלך.
גלו כיצד לנהל ביעילות את הדף העסקי  בפייסבוק – ישנם כמה דרכים בכדי לגשת לדפי פייסבוק שלך. בכדי לראות את כל הדפים שמקושרים  אליכם  בתור מנהל, עורך,או מפרסם :

  • עבורו אל הסימניות עמודים. משם, לחץ על הקישור לדף שהרצוי.
  • ניתן לגלוש אל סימניות בכדי לראות את כל הדפים בפייסבוק שאתה מנהל.

בכדי להשתמש בדף הפייסבוק כמו שאר דפי פייסבוק, לחץ האופציה  בכדי להיכנס כדף שלך. בנוסף, בחר בסמל ההגדרות להוספת עמודים מסוימים למועדפים בצד השמאלי של המסך בפייסבוק,לחלופין, ניתן לגשת אל העמודים בעזרת החץ הנפתח ' מתפריט ' בחלק העליון של המסך בפייסבוק..

ניווט בדף הפייסבוק העסקי שלכם

בחלק העליון של ניהול הדף בפייסבוק, יש תפריט המפנה אותך אל התכונות העיקריות של הדף שלך. אתה אמור לראות תפריט זה כאשר אתה מחובר מהפרופיל האישי או בדף העסקי שלך- הכנסו ל  https://www.facebook.com/business/learn/managing-facebook-pages

השתמש בתפריט הניווט בחלק העליון של הדף אל התכונות השונות.

הפריט הראשון בתפריט, דף, יחזיר אותך לדף שלך בפייסבוק שלך הודעות, הודעות, תובנות, כלי פרסום, הגדרות.

כמה תכונות נוספות :

  • אפשרות קשר עם משתמשים באופן פרטי באמצעות הודעות
  • אפשרות זו תוכל להפעיל את ההודעות בהגדרות העמוד הכללי. פעולה זו תאפשר בפייסבוק למשתמשים לשלוח הודעות פרטיות לדף שלך.
  • אפשרות זו תובל לאפשר כתיבת  הודעות כך שמשתמשי פייסבוק יוכלו  ליצור איתך קשר דרך הדף שלך.

הערה: באפשרותך רק להשיב הודעות שהדף שלך קיבל. אתה לא יכול לשלוח הודעות (כדף שלך) אל אנשים  שלא יצרו קשר ראשוני קודם.

ניתן ליצור תבנית עבור תגובות אוטומטיות  שאתה יכול בקלות להתאים אישית כדי לשלוח דרך הבוט של הדף שלך. לחץ על כל ההודעות שלך ליצור תגובה חדשה.

סימון הודעות עבור ההתקשרות האחרונה-אם מישהו מחפש את פרטי הקשר שלך באמצעות בקשה בעמוד הפייסבוק, כמו זה המוצג להלן, תגלו שזה בבקשות תחת הודעות. אם משתמש פייסבוק מבקש מידע נוסף בדף שלך, כמו כתובת ומספר טלפון, זה יהיה בבקשות.

ראו  ציר זמן מלא של פעילות הקשורים לדף, לרבות כאשר אנשים או דפים אחרים מזכיר את הדף שלך וכאשר אחרים לשתף פוסטים של העמוד, תחת המקטע הודעות בפעילות.הפעילות האחרונה בדף הפייסבוק שלך הוא גם תחת הודעות.

איך לנהל דף עסקי בפייסבוק

איך לנהל דף עסקי בפייסבוק

תובנות חשובות איך לנהל דף עסקי בפייסבוק

facebook analytics הן ניתוח של הדף בפייסבוק.תוכלו לקבל נתונים וסטטיסטיקות יקרות איך לנהל דף עסקי בפייסבוק שמגדיל תדיר את הצמיחה והמועורבות  של הקהל חברים שלכם בעמוד.

תובנות מראים לך איזה פוסטים דף מקבל הכי חשיפה, אם החברים בעמוד שלך אכן עונים להגדרות של הלקוח האידיאלי שלך (טווחי גילאים, מין ומיקום). בנוסף, ללמוד איך אנשים מגלים את הדף שלך על ידי לחיצה על הכרטיסיה ביקורים.

לתזמן ולפרסם הודעות דרך כלי הפרסום

כלי פרסום המובנה  מאפשר לנהל דף עסקי הכולל  יצירת עדכוני פייסבוק להתפרסם באופן מיידי, לתזמן הודעות כדי להתפרסם במועד עתידי ובחירת טיוטות לעריכת מודעות במועד מאוחר יותר.

בכדי לפרסם סטטוס, תמונה, וידאו, ההצעה, אירוע  וכדומה, יש לעבור לאזור ההודעות שפורסמו ולחץ על לחצן צור בפינה הימנית העליונה.

יצירת הודעה חדשה בכלי הפרסום

בכדי לתזמן סטטוס, תמונה או וידאו, עבור אל הודעות מתוזמנות ולחץ על לחצן צור בפינה הימנית העליונה. השתמש מהרשימה הנפתחת שלצד הלחצן פרסם בלוח הזמנים, או טיוטה לפרסום פוסטים עתידיים שיאפשרו קידום דף פייסבוק עסקי בצורה אוטומטית מראש ובקלות.

לחץ על מהרשימה הנפתחת תחת פרסם לתזמן, או שמור את הטיוטה של הפוסט.

הקפד לסקור את הנתונים שלך בכרטיסייה של הפוסטים שפורסמו גם כן. חיפוש לפי מילת מפתח עבור עדכונים ספציפיים לראות את הסטטיסטיקה שלהם. בנוסף יד, זה כולל את שם יישום המשמש כדי לפרסם את ההצבה בדף שלך.

גישה לניתוח והודעות באמצעות כלי פרסום

השימוש במידע זה חשוב ביותר כאשר שואלים איך לנהל דף עסקי בפייסבוק בצורה מקצועית . כדאי מאוד לקרוא את הגרפים איפה יש את רוב המעורבות, ויקבע אם ההודעות שמשותפים דרך הדף שלך מקבלות יותר חשיפה מאלה שמשותפים דרך כלים של ספקים חיצוניים.קביעת תצורה של הגדרות עמוד-ההגדרות של הדף שלך מאפשרות לך לשלוט בכל הניראות של העמוד,  תפקידי הניהול ועוד. הגדרות גישה בצד ימין של העמוד העליון התפריט.

 

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות