אם אתם פה בטח שאלתם איך לקדם אתר בגוגל –  אנו מציגים לפנייכם תוכנית עבודה קידום אורגני לאתר כפי אנו עושים זאת אצלנו ב go-digitali – אנחנו משתפים את הלקוחות בכל התהליך של קידום אורגני בגוגל כי ככה אנחנו מאמינים שהלקוחות יותר מעורבים ומבינים באמת על מה השירות שהם משלמים , ומה הם עומדים לקבל מאיתנו.

אז לפני שנתחיל , ניתן לכם רקע קצר איך עושים זאת

איך לקדם אתר בגוגל – מבוא

איך לקדם אתר בגוגל

איך לקדם אתר בגוגל

 • מחקר מילות מפתח – נבצע מחקר מילות מפתח לפי הנישה והעסק ,לאחר אישור נעבור לבדיקת האתר עצמו בדיקת האתר:
 • נעבור על מבנה האתר ומפת האתר- נדבר על זה בהרחבה.
 • קישור פנימי וחיצוני – נבדוק כמות קישורים פנימיים וחיצוניים המפנים לאתר וחוזקם.
 • נבדוק את התמונות באתר- גודל, תיוג,  Alt
 • נחבר את האתר לכלי ניטור – כלי מנהל האתרים של גוגל , גוגל אנליטיקס , לקבל תובנות ולהציע את האתר לסריקה של מנוע החיפוש.
 • נבדוק את שרת האירוח של האתר – האם האתר יושב על שרת שיתופי או יעודי , ונבדוק את האתרים היושבים  בשרת השיתופי – השכנים , ונראה האם הם לא "בריאים" .

אופטימזצית – On page

 • מטה-נתונים, כולל תיאורים metafiles  ו- meta
 • תגיות כותרת (H1, H2, H3)
 • כתיבת מאמרים לפי מילות המפתח אותן אנו מעוניינים לקדם.
 • אורך תוכן ואיכות – בדיקת התכנים הקיימים באתר ועשיית אופטימיזציה , אורך המאמרים וקישורים , תגיות וכותרות, תמונות עם ALT .
 • תדירות עדכון תוכן  באתר:תשתית וקבצי קוד, כולל קבצי script

  איך מקדמים אתר בגוגל המדריך

  איך מקדמים אתר בגוגל המדריך השלם

  , מעקב אחר קודים, ניתובים מחדש, robots. txt, sitemap. xml ועוד

אופטימיזציית off page   

 • ניתוח מתחרים – מעקב אחרי כמות הקישורים הנכנסים באתרים המתחרים , איכות התוכן ומילות המפתח , בדיקת Page Authority  וDomain Authority  , on-page , ותק דומיין,  ונקבל מושג מה צריך לעשות בכדי לעקוף אותם.ניתן לבדוק זאת באמצעות הכלי moz
 • בחירת מילות מפתח – נבחר את הביטויים לקידום –נחקור  באמצעות כלי מחקר מילות מפתח ביטויים בעלי זנב ארוך וניצור פוסט בדף לכל מילת מפתח חדשה שנבחר כולל תגיות וקישורים לפי הקטגוריות.
 • הוכחות חברתיות- נשתף את המאמרים שניצור לכל מילות מפתח ברשתות חברתיות למען יצירת נראות ברשתות החברתיות המובילות-  טוויטר ,  פייסבוק , פינטרסט וכול..
 • יצירת אתרי תמיכה- נקים אתרי תמיכה סביב האתר שאותו אנו רוצים לקדם
מערכת ניהול התוכן של האתר

נתקין תוספים של אופטימיזציה למערכת – לדוגמא באתר וורדפרס- Yoast Seo , כיווץ תמונות  cache ,ועוד.

על סמך הניתוח הראשוני,  נדע למצוא ליקויים ספציפיים על האתר, כמו גם הזדמנויות עבור מקורות תנועה ומילות חיפוש חדשות, המלצות וטקטיקות שנבצע  הן באתר והן חיצוני שיתמוך באסטרטגיית קידום האתרים. אנו ממליצים ליישם את המלצות על איך מקדמים אתר בגוגל כך שתוכל להתחיל את התהליך האופטימיזציה של אתר האינטרנט שלך – קידום הביטויים ,מיקומים ועלות יהיו תלויים בגורמים כגון הגודל של האתר, פועל בשוק תחרותי',בין אם זה אתר חדש,  נתמקד בצמיחה ותחזוקה שוטפת.

מחקר מילות מפתח מילות מפתח יכולות להשתנות באופן נרחב מחיפוש יעד ואורך. מילות מפתח זנב קצר כאילו "מסעדה הודית" י ש נפחי חיפוש גדולים, ואילו הזנב הארוך-  מילות מפתח כגון "מסעדה הודית בתל אביב" יהיה

הוכחות חברתיות

הוכחות חברתיות

נפח חיפוש קטן יותר אמנם, אך שיעורי ההמרה גבוהים יותר בחלק גדול מהמקרים ,כי הביטוי יותר ממוקד- ומביאים לכניסת לאתר והמרות. נמצא את האיזון בין הסוגים השונים של מילות המפתח  בהתאם לתקציב.

 איך לקדם אתר בגוגל שלב היישום

. זה החלק המרגש של תוכניות אסטרטגיית קידום אתרים. השינויים המוסכמים לאתר שלך מיושמות בדפים שלך או ישירות על ידי המקדם שלך אם יש לך מערכת ניהול תוכן (CMS) . יש לערב את המפתח של האתר על מנת להתקין  את השינויים הנדרשים. אופטימיזציה מחוץ לדף כולל בניית קישורים ואפשרויות כגון אופטימיזציה של דפי גוגל  נעשות גם בשלב קריטי זה. זהו הגרעין של אסטרטגיית קידום אתרים – העבודה על הקרקע מסייעת לשפר את נראות האתר שלך במנועי החיפוש.

דיווח ביצועי קידום האתר בגוגל

במהלך הקמפיין קידום אתרים שלך, ינתנו  דו"חות התקדמות על-ידי המקדם אתרים. זכרו כי אופטימיזציה למנועי חיפוש היא אסטרטגיה לטווח ארוך, ולא ניתן יהיה לראות תוצאות באופן מיידי. כלל אצבע, הסוכנויות יספקו ללקוחות דוחות חודשיים. תקשורת שוטפת מומלצת לאורך כל התהליך, אבל זו ההזדמנות שלכם לשאול שאלות לגבי הקמפיין או לצבוט אותו מעט. בדרך כלל, התוצאות של קמפיין קידום אתרים עשויה להימשך בין 3  חודשים לשנה .

איך מקדמים אתר בגוגל תחזוקה שוטפת

ברגע שהגעם למיקומים הדרושים, יהיה עליכם לדון עם המומחים בייעוץ קידום אתרים  איך לקדם אתר בגוגל  למילות מפתח חדשות, וכמובן יהיה עליכם להמשיך לעשות תחזוקה שוטפת של מילות מפתח הקיימות שהצלחתם לדרג עבורם את האתר שלכם – המתחרים שלכם לא מפסיקים לקדם –יהיה עליכם להיות עם יד על הדופק בנוגע לקידום  של האתר שלכם. זה שוב תלויות בגורמים כגון כמה דפים יש באתר האינטרנט , התחרות בענף התנועה לאתר שלכם, את יחס ההמרה שלכם וכן הלאה.

 

בדרך כלל, אחרים בתעשיית לשמור על קידום שוטף באתרים שלהם, כך זה בדרך כלל רצוי להמשיך עם קידום על אש קטנה, והרחבת אסטרטגיית קידום אתרים ככל שהזמן עובר. ההיגיון אומר כי אם אתם לא ממשיכים לעבוד על  ניראות בחיפוש, המתחרים שלך סביר להניח  שכן – בסופו של דבר תאבדו ותרדו במיקומים  שהגעתם במנועי החיפוש.

איך מקדמים אתר בגוגל – סיכום

הצעת תכנית אסטרטגיית לקידום אתרים כגון מיקוד מילות המפתח, אופטימיזציה לעמודים, קישורים, הנגשות, קופירייטינג  SEO וכן הלאה צריך להיעשות לפחות כל 6-12 חודשים. אם אתם מתחרים בענף תחרותי מאוד, מומלץ לעשות זה אף מוקדם יותר. זה יהיה תלוי בהמלצות של מומחה קידום אתרים אשר רואים שינויים בתעשיית, SEO ובמגמות לאורך כל התהליך.

אם אתם רוצים לראות תוצאות – צרו קשר עוד היום עם המומחים של go-digitali – קידום נעים.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות