איך לתת ביקורת בגוגל – איך לטפל בביקורות שליליות והאם ניתן להסיר

אם אתם פה בוודאי מעניין אתכם איך לתת ביקורת בגוגל -נגיע לזה בהמשך, דבר ראשון אני רוצה לספר מה עבר עליי – הלקוח שלי רוצה למחוק את גוגל לעסק שלי  בשל ביקורת רעה שהלקוח קיבל ב Google my business  ולמרות שיש ביקורות אחרות הוא  רוצה למחוק את העסק הנוכחי ולפתוח אחד חדש. אני ממש לא מסכים עם אסטרטגיה זו  – אני צריך סיבות לא לעשות מבחינת פוטנציאל פגיעה בדירוג הכרטיסייה. אני לא בטוח אם זה גורם דירוג שמשפיע  או לא, ישנן דעות שונות. אני הייתי אומר שזה מסוכן.

מחיקת ביקורות בגוגל

בנוסף, אני לא רואה מה התועלת בזה על  ידי מחיקה ושיחזור פרופיל רק בכדי שאוכל לקבל ביקורת רעה אחרת, גם האדם שנתן לך את הביקורת הרעה יכול לבוא ולהשאיר עוד אחת!

אם את הביקורת לא השאיר לקוח אמיתי ולא דיווחת על זה גוגל – ללקוח שלך יש ממש דחף לענות ללקוחותיו ולכתוב תשובה נגדית אז תחשוב שאם אנחנו הולכים לא לעשות כלום כי  הביקורת הייתה סקירה של ספאם , וכפי שהלקוח טוען שאין תיעוד של האינטראקציה של המגיב  עם החברה כלומר הוא מעולם לא השתמש בשירותים שלהם   ניתן להרים דגל ולפנות לגוגל לבקשת הסרה .

אני עובד עם לקוחות רבים והרבה יותר מועיל מאשר להסתיר טעויות שיכולות לקרות לכל עסק זה להודות ולהגיב כי  גוגל Google my business אוהב ביקורות טובות וגם ביקורות שליליות מכוון שעסק אמיתי ואיכותי מבין שהוא צריך להשתפר.

חשוב  להסביר ללקוח שלכם שאפשר לדחוק את הביקורת השלילית על ידי יצירת כמה ביקורות חדשות חיוביות . אז כן , תוכלו לראות הרבה מותגים מעולים מקבלים ביקורות שליליות ועדיין נשארים בחיים.

להסיר ביקורות שליליות בדרך קיצונית מגוגל

דרך נוספת אך קיצונית למדי לדעתי שאפשר לקחת המאפשרת להתגבר על מקרים כאלה  היה לסמן את הכרטיסיה בגוגל לעסק שלי  בתור סגור לצמיתות- מה שאני אמרתי  שאני ממש לא ממליץ עליו . בנוסף , גם לא לפנות לתמיכה העסקית של גוגל ולבקש למחוק את הרישום. הבעיה המרכזית  כאן היא להוכיח לצוות התמיכה לעסקים למחוק רישום זה עבור ביקורות רעות.  הם כנראה יציעו להתמקד בבניית ביקורות חיוביות ולתת תגובות לביקורות השליליות בדיוק כמו שאמרתי.

יש חלק מהלקוחות שהדאגה שלהם  היא כי מי שהשאיר את הביקורות הרעות גם לא היה לקוח אמיתי- אלא מתחרה שמנסה לפגוע בעסק.

למען האמת, אני אפילו לא חושב שזה  בכלל אופציה עבורם אך אם כבר  מחיקה או הסרת החשבון בגוגל לעסק שלי לא תמחק את הדף , זה עדיין  מציג אותם בתור הבעלים או המנהלים ויוחזרו בתוצאות החיפוש המקומי במפות יחד עם הביקורות השליליות.

שלחו ללקוחות נאמנים לינק למייל איך לתת ביקורת בגוגל

איך לתת ביקורת בגוגל

איך לתת ביקורת בגוגל

טכניקה אחת שנותנת תוצאות טובות היא די פשוטה – להרים קמפיין מייל ללקוחות הטובים  ביותר של הלקוחות שלי ולבקש מהם להשאיר ביקורת על העסק בגוגל לעסק שלי.

אז מה כדאי לעשות -לתכנן את המייל שאתה מתכוון לשלוח ללקוחות הנאמנים שלך  , ולהוסיף תמריץ שיגרום להם להשאיר ביקורת . זה משחק של מספרים – על 5 ביקורות הכוללות חוות דעת שלילית  באתר שלך , 5 ביקורות חדשות עם  5 כוכבים יעלו את הציון .

חשוב לזכור ולחנך את הלקוחות שלכם כי כל עסק  יקבל כמה ביקורות רעות, וזה בסדר. יש דברים שלא תלויים תמיד בנו בתור העסק- כמו לקבל ביקורות רעות מלקוחות עצבניים שלא קיבלו את החבילה בדואר הרשום ששלחנו , התמיכה שלהם לא עובדת כמו שצריך ועוד רבים וטובים. לשירות מעולה לפרסום בגוגל לעסקים נשמח לעמוד לרשותכם.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות