איך עושים קידום אורגני בגוגל – 5 טיפים איך מקדמים אתר בגוגל אפילו לבד

הפניות הם הלידים הכי טובים, ­­אבל הדרך הטובה ביותר הנוספת בכדי לקבל לידים עם המרות היא עם SEO (קידום אתרים במנועי חיפוש). מהו קידום אתרים? זה פשוט הנוהג להגדיל את כמות ואיכות התנועה לאתר שלך. SEO מסייעת לאנשים אשר מחפשים במיוחד עבור מה שיש לך להציע למצוא לך בקלות ובמהירות- אם שאלתם את עצמכם איך עושים קידום אורגני בגוגל אז אנחנו החלטנו לשתף כמה טיפים טובים על 5 דרכים כדי להשיג באתר האינטרנט שלך- להסבר יותר מקיף על קידום אורגני בגוגל לחצו כאן

אז איך עושים קידום אתרים אורגני בגוגל

איך עושים קידום אורגני בגוגל

קידום אתרים ועוזרת לאנשים למצוא אותך, אבל חשוב מכך, היא מסייעת לאנשים שאינם מוכנים לקנות, מחפש לקנות, ולהוט לקנות. בגלל זה הוא כלי רב ערך — אך למרבה הצער רבים מהעסקים אינם  נוטים להשתמש בצורה יעילה כמו שצריך. ניתן ליישם באופן מיידי בכדי להתחיל תהליך יצירת הפניות:

שלב 1: הוסף את העסק שלך מפות באינטרנט וגם נייד.

לעשות זאת באמצעות אופטימיזציה של החברה שלך באינדקס גוגל לעסק שלי  ובאתרי מדיה חברתית אחרים.כדוגמת לינקדין .

בחרו תיאור ייחודי המקשר אל האתר שלך.

בחר את הקטגוריה הנכונה עבור העסק שלך. צילומים רבים ככל האפשר – כמה שיותר, כך ייטב.

יש פרופיל שלם איך עושים קידום אורגני בגוגל -חשוב לקבל ביקורות רבות על האתר שלך ככל האפשר ו ודא את שמך, כתובת ומספר טלפון זהה על פני כל העמודים מדיה חברתית, כולל והעסק שלי ב- Google,  האתר שלך בכל אתרי מדיה חברתית אחרים (פייסבוק, וכו '.). Google יחפש בעת דירוג אתרים.

לקבל ביקורות מקומיים. לא כל לקוח או לקוח להשאיר סקירה, אז הקפד לשאול את לקוחותיך שמח לעזוב סקירה. רוב שמחים משבחים אותך כאשר. עשית עבודה נהדרת.

 סכמה באתר לתוצאות מותאמות אישית

איך מקדמים אתר בגוגל

ודא שלך למטב את הכותרת שלך, את המטה-תגים תיאור בכל עמוד. אם אינך בטוח כיצד לעשות זאת, חפשו בגוגל  יש מיד ומאמרים שיסייעו לך לבדוק את זה, או אפשר לקחת מקדם אתרים. תגי כותרת צריך תיאור ייחודי. למעשה, הכלל אומר , "כל דף באתר האינטרנט שלך צריך כותרת ותיאור רלוונטיות המידע בדף  – וזה איך גוגל מדרג את הדפים".

השתמש של סימון נוסף שנקרא "סכימה." סכימה היא תהליך המאפשר למנהל אינטרנט לסמן את דפי האינטרנט שלך עם קידוד נוסף מאפשר מנועי החיפוש כדי למצוא את האתר שלך קל יותר.

איך עושים קידום אורגני בגוגל  עם התכנים באתר

למטב את תוכן הדף. התוכן שלך קשורה הכותרת ואת כותרת? האם המידע שימושי? יותר הוא טוב יותר כאשר מדובר על תוכן, אם שאלתם איך עושים קידום אורגני בגוגל – אז תוכן חשוב הוא לגמרי המלך.

גם ניתן למטב תמונות. לוודא שהתמונות את מילת מפתח הקשורות הכותרת שלך. ודא כי יש תג 'alt-תמונה' על כל התמונות שלך. הוא צריך להיות גם הקשורות למילת המפתח.

 

ליצור עניין סביב המותג שלך

"ליצור באזז סביב העסק שלך," יש כל כך הרבה אתרים שאפשר לרשום ולייצר טראפיק.אם חשבתם שרק השאלה  איך עושים קידום אורגני בגוגל לא נענתה – השתמש בניית קישורים, יוטיוב ,  סיפורים חדשות או יחסי ציבור באתר האינטרנט שלך כדי לעזור לבנות את באז. "גוגל הוא בתחום של מתן  הטוב ביותר האפשרי מבחינת תוצאות,.

הדרכים הטובות ביותר כדי לעזור ליצור באז ואת המבקרים באתר שלך הם:

בניית קישורים – קישורים בוא חזרה לאתר שלך ממקורות איכותיים אנשים שיכולים לעזור לבנות את המוניטין שלך עם מנועי החיפוש. ודא כי העסק שלך נמצא על מקורות חוקיים ברחבי האינטרנט כמו בזק , דפי זהב , גוגל לעסק שלי, אינדקסים רבים אחרים .

ספריות  – המטרה היא ליצור בלוג שמקשר לאתר האינטרנט שלך, זה מישהו אחר נפרסם באתר שלהם. למצוא כותבים טובים בנישה שלך, לטפל בהם, להניע אותם להגיע אליהם ואני לשאול אם ניתן לכתוב פוסט אורח עבור האתר שלהם המקשר בחזרה שלך. זה יוצר קישורים לאתר שלך, מגביר תנועה לאתר שלך, יש לגיטימציה הרעיונות שלך.

הודעות לעיתונות – יש דברים יותר חדשותי קורה בסביבת העסק שלך ממה שחשבת. מאת מוציאה הודעה לעיתונות, תקבל את תשומת ליבם של עיתונאים ואחרים המעוניינים לדעת יותר. יותר מידע, תוכן איכותי, חדשות, ומעלה.

קידום סרטוני יוטיוב – העלאת סרטוני יוטיוב למותג שלך יכולים להעלות את המודעות ולייצר תנועה אל עבר האתר ולשפר את הנראות , וכמו כן , יוטיוב המנוע החיפוש השני בגודלו.

יש עוד רעיונות רבים איך עושים קידום אורגני בגוגל – צרו קשר עם Go-digitali  והמקדמים שלנו ותתחילו לראות תזוזה במיקומים ובתנועה עוד היום.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות