כאשר מדברים על תחום השיווק – רוב העסקים רוצים לגדול ולשפר את הנראות של המותג שלהם ולהגדיל את ההכנסות, וזה אחד היסודות לכל אדם  המנהל עסק. יצירת רווחים הוא המדד הקריטי להצלחת העסק. זה הופך להיות עוד יותר חשוב כאשר יש לך עסק קטן לנהל.

שיווק באינטרנט לעומת שיווק מסורתי קידום אורגני

דבר אחד עסקים קטנים ובעלי מקצוע  תמיד התרכזו בדרך המסורתית של השיווק. מגנטים, עלונים, מודעות בעיתונים וכד' עם תקווה כי יגדילו את מעגל הלקוחות ויקבלו  יותר עבודה. חלק מהם הצליחו חלק לא. אבל העובדה ש גם אם הם יצליחו, רובם בסופו של דבר מבזבזים הרבה יותר על הבאת  לקוח בודד, מאשר השיטות חדשות של עידן שיווק באינטרנט.

אז, למה עלות להבאת לקוח  גבוהה יותר בצורות השיווק המסורתיות? הסיבה הגדולה ביותר לכך הוא שהלקוחות הפוטנציאליים שלנו מודעים יותר מתמיד להיצע. הם פשוט לא קונים מוצרים או שירותים המבוססים על פרסומות. הם מעדיפים לעשות את המחקר שלהם עם העזרה של  גוגל – יש פער בין מה שהלקוחות פוטנציאליים חושבים לבין מה שבעלי עסקים מאמינים שהלקוח חושב.

אז איך קידום אורגני נכנס פה

. אז איפה קידום אורגני בגוגל נכנס לכל זה?  אופטימיזציה מסייעת לדרג את האתר שלכם גבוה יותר על מילות מפתח.נבחרות.  כאשר הלקוח מוצא את המוצר או השירות שלך בגוגל, הוא רוצה לקרוא יותר על זה, עם העזרה של תוכן מעולה וקורא טקטיקות פעולה כמו מתן משהו בחינם על שיתוף את הפרטים ניתן להמיר אותו ללקוח משלם.  יותר ממיליארד חיפושים נעשים כל יום, מציג את כמות הנתונים שאתה מחפש. נשמח לעשות מחקר דירוג האתר שלכם  שלך העסק שלך באינטרנט וקבלת אסטרטגיה לקידום.

עכשיו, אתם בטח חושבים מה כולל שירותי קידום אתרים עבור העסק שלכם ? שירותי קידום אתרים מהווים לסירוגין  עבודה אונסייט על עיצוב האתר, אופטימיזציה, תובנות , הגברת מהירות דף, אימות מטמון W3C,  עיבוד  Java script שגיאות, כתיבת תוכן ואופטימיזציה למילות מפתח. אופטימיזציה שלא קשורה ישירות לאתר עצמו  פירושה בניית קישורים נוספים הקשורים למילות מפתח של המותג שלך. זה עוזר להזניק האתר שלך לקבל תנועה ומספק אמינות  לאתר האינטרנט שלך.  בגוגל . קידום אורגני הוא משימה ארוכת טווח ולוקח הרבה מאמץ כדי לדרג  גבוה את מילות המפתח שלך  במנועי החיפוש.

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות