אימות עסק בגוגל – למה כדאי לאמת את העסק בגוגל לעסק שלי

רישום של העסק ואופטימיזציה המכיל שם,כתובת, מספר טלפון זה הדבר הראשון שצריך לעשות –  רשימות של בתי עסק שלם חייב להכיל חלקים רבים אחרים חשובים של מידע עסקי קטגוריה, תיאור העסק, קישור לאתר, מוצרים, שירותים, תמונות ועוד. מידע זה יאפשר לא כל רשימת בתי עסק, אבל המרכיב החשוב ביותר הוא שהם יושלמו באופן מלא הוא אימות עסק בגוגל.

למה לעשות אימות עסק בגוגל

אימות עסק בגוגל

אימות עסק בגוגל

בעלי העסקים חייבים לוודא שהם עושים כל שביכולתם כדי לסייע ללקוחות והשותפים שלנו להשלים את הרישום בעת פרסום בגוגל לעסקים או ידוע גם בכינוי העסק שלי בגוגל או בבינג, הוספת שם העסק כתובת ומספר טלפון אינה מספיקה. אז מה הסוד בכדי להשלים את רשימת בתי עסק בצורה הטובה ביותר

עובדות הידועות שקשורות  לרשימת בתי עסק לגוגל מיי ביזנס ועובדות למה כדאי להשלים הרישומים ולהפוך למאומתים

חוסך זמן לצרכן בכך שהוא  מקצר את זמן חיפוש המידע על עסק בסביבה שבה זמן זה כסף.

חוסך כסף לצרכן -הצרכנים יכול למצוא את המידע שהדרוש להם מהר יותר. העובדה היא, שלאחר הוספת עסק לגוגל מפות ,כאשר הלקוח רואה עסק מאומת –  בממוצע הקליקים על האתר יעלה והמכירות בהתאם אם הם ראו את האימות. ההערכה היא שזה יכול לאותת אמינות לצרכן הרבה מעבר כל סוג של עסק שהם מוצאים שאינם מאומתים..

אימות עסק בגוגל מסייע ללקוחות למצוא את מה שהם רוצים בביטחון

משתמשים יכולים למצוא מוצר או שירות שמתאים למה שהם מחפשים, אם זה יופיע בעמוד התוצאות מנוע חיפוש המאומתות. זה גם נותן להם את ההזדמנות כדי להשוות הצעות או לגלות עסקים חדשים המציעים את השירות שהם מחפשים.

עובדה על רישום מאומת מלא – זה מעלה את הביטחון העצמי של הצרכן -הצרכנים יש  להם ביטחון רב יותר בעסק כשהם רואים בעת הרישום שהתבצע אימות. עסקים מאומתים רשומים של מי הם ונוטים להיחשב "מכובדים". חוץ מלספק להם מידע נוסף, רישום מאומת  מגביר את הביטחון כי העסק הוא לגיטימי או עדיין קיים- העסק שומר על נאמנות הלקוח.

אימות עסק בגוגל  נותנת גישה לנתונים של הרשומה בנוגע לתנועה   אימות עסק בגוגל - למה כדאי לאמת את העסק בגוגל לעסק שלי 1

אם עושים קידום ממומן  – אם העלות של קליק נמוכה ולא ממירה  זה יכול להיות לא שווה להשקיע בה ובנוסף נוכל לזהות   תנועה  היכולה להיות משמעותית אם רוצים לעשות קמפיין ממומן .

להגדיל את התנועה באתר עבור העסק –  ניתוח נתונים מראה כי רישום מלא ומאומת הראה עלייה לפחות של  30%  תנועה לדף הבית -זה עוזר לעסק להתבלט למול המתחרים.

רשומה בתי עסק בגוגל לעסק שלי מקצועית במיוחד  כוללת תמונות שמסייעות לבדל את העסק טוב יותר מהמתחרים, מגדיל הכנסות ורווחים. זה יעזור לעסק לרכוש לקוחות חדשים במחיר נמוך יותר מאשר בעבר, שהופך את העסק ליעילים ופרודוקטיביים יותר.

מעבר לרישום  – חיסכון של זמן הוא פקטור גדול

אני לא יודע מה איתך, אבל בשבילי, כל הזדמנות כדי לחסוך זמן הוא ברכה, במיוחד כאשר מדובר על חסכון לעסק .מידע נוסף על רישום ואימות העסק, כמו שעות הפעילות,פעילויות בחגים , וכך נוכל לנצל את הזמן טוב יותר על פעילויות פנאי אחרות  או פגישות מחוץ לעסק בכדי להרוויח יותר זמן לדברים שחשובים לנו .

ביקורות ביקורות, כן אי אפשר להמנע מזה – לקוחות המספקים ביקורות  צד שלישי ומידע נוסף אודות העסק תורמים לעלייה בפניות וברווח ומקבלים יותר תנועה מאשר עסקים ללא ביקורות.  אבל, האם ידעתם  כאשר יש קישור לאתר לעסק הכולל כתובת URL יש יותר פניות 60% יותר מאשר עסקים  שאין להם קישור, לא מאומתים וללא ביקורות.

הגיע הזמן לאמת את העסק שלכם בגוגל לעסקים קטנים

לאחר שקראתם מאמר זה, אתם צריכים להיות משוכנעים שישנם יתרונות רבים עבור העסקים והלקוחות –  אם אנחנו ב-Go-digitali בעסק שלנו נקח את הזמן ונמלא את כל הפרטים ונאמת את הרישום של העסק ב Google ונהיה עקביים לכבי הנתונים במדיות נוספות- נראה עלייה במיקומים והחשיפה והתנועה תעלה באופן ניכר ואיתם גם הפניות מהלקוחות.

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות