אסטרטגיות שכל מקדם אתרים צריך לדעת בכדי למקסם את היכולות שלו

הלקוח ביקש סכימה לאתר ואם אתה מקדם אתרים וסכימת JSON-LD  נשמע לכם כמו מדע טילים? אל תיכנסו לפאניקה. אנו נראה לכם כיצד זה עובד-  נגלה את היסודות של נתונים מובנים, למה אתה חייבים אותם, וכיצד ניתן להוסיף אותם אל דפי האינטרנט של הלקוחות שלכם.

כשמדובר בבניית קישורים – רוב אנשי המקצוע מסכימים: תוכן הוא המלך. אך כמו הביטוי הרעיון כי נוכל לבנות קישורים מבלי שיהיה משהו חשוב לפרסם למען האמת, היא מצחיקה.

בכל מיני כנסים ומאמרים רבים של השנתיים האחרונות החדירו את הערכים של תוכן מעולה, אך מעטים דיברנו כמעט מה זה מצריך .  אז איך אנחנו יכול להשתמש בו בכדי לשדרג  את מאמצי הקידום גם.

מקדם אתרים- השתמש במה שיש

אם אתה מומחה לקידום אתרים העובדים בסוכנות או מהבית , רק לגלות איזה נכסים אינטרנטיים יש לרשותכם יכול לחשוף לכם מכרה זהב של יחסי ציבור והזדמנויות פרסום דיגטלי שאתם חייבים לנצל עוד היום.

זה בהחלט שווה לקחת את הזמן כדי לחפור לתוך מה שכבר קיים, לדבר עם הסובבים על העסק לסיעור מוחות ולתת רעיונות  וביקורות על בעיות או נושאים שיכולים לעזור לכם לפתח תובנות.

מקדם אתרים

מקדם אתרים

להיות המומחה

אם אתה / את הלקוח שלך יכול לזהות אזור שבו אתם רוצים להיחשב ממומחים ומובילי דעה-  יצירת תדמית  של מומחה תעזור לפרסום, ואתה תהיה מסוגל להגיב לבקשות עיתונאים,  שמגיעות הזדמנויות לראיונות יזומות או אחרות.

מקדם אתרים וניתוח נתונים

נתונים הם עדיין מקור חזק מאוד של תוכן חדש למקדם אתרים ועסיסי בתחום יחסי הציבור.

אם לכם או ללקוח של טומן  בחובו נתונים רבים יותר ממה שחשבת,

או יש לך מקורות נתונים פנימיים –גישה למספרים של הלקוחות– יש באפשרותכם להשתמש בזה לעצב קמפיין בעל סיפור או תוכן חדשותי וגם משכנע.אסטרטגיות שכל מקדם אתרים  צריך לדעת בכדי למקסם את היכולות שלו 1

 לשאול מאחרים

עכשיו, לפני שניכנס לדיון על תוכן כפול שיהיה ברור: מדובר על  טקסטים שיווקיים אחרים ונתונים הזמינים לציבור הרחב, אבל נותנים על זה ערך חדש לקיים שמייחד את הנושא.

הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה

אחד הדברים החשובים הם נתונים – מקדם אתרים שלא הוציא נתונים מאת המשרד לסטטיסטיקה הלאומי עבור הפרויקט שלכם זה חבל כי עם נתונים אי אפשר להתווכח- המציאות היא כי הרוב המכריע של הנתונים האלה לא מנוצלים ע"י הציבור- זוהזדמנות ענקית לנצל את המידע המצוי בו בכדי להשתמש בו לקמפיינים של שיווק דיגיטלי

כאשר אתר אינטרנט לעסקים קטנים רצה לבנות קישורים אך חסר מידע על הנישה לשימוש פנימי – מצאו טבלה של מידע בתוך דוח ממשלתי  בעמודים אלו  יהיה עניין רב לקהל שלכם בנתונים  אלה אשר הראו את הקשר בין  השקעות בנישות מסוימות ועסקים קטנים ברחבי הארץ.

ויקיפדיה

באתר האינציקלופדיה הגדול ויקיפדיה יש גם מכרה זהב של תוכן חדש, גם יחסי ציבור, וזמין לציבור – ללא תשלום!

ניתן לנצל את הפלטפורמה של ויקפדיה ולהנחות מקדם אתרים להוציא קישורים משמעותיים אל עבר העסק שלנו  מנושאים רבים בכדי לקבל מגוון רחב של קישורים חדשים סביב העסק  מן העיתונות ועסקים אחרים.

לא להזניח את השיווק אופליין

בעולם הדיגיטלי של היום, יכול להיות קל מאוד לשכוח כי שיווק קיים מעבר העולמות של מחשבים ניידים והאינטרנט שלנו. למעשה, את השיווק הלא מקוון ניתן לרתום לעורר קמפיינים באינטרנט – יעזור להגיע לקהל נוסף ולחזק את השיווק כתומך להצלחת הקמפיין הכללי.

על-ידי יצירת תוכנית שיווק אונליין/אופליין איכותית, תוכלו לראות תוצאות מירביות בנוסף למקדם אתרים שיעשה עבורכם שירות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות