קידום אתרים ממומן בגוגל – המדריך לקידום ממומן ppc

מהי אופטימיזציה למנועי חיפוש ומה זה קידום ממומן – נסקור את  היסודות של שיווק ממומן בגוגל  קליק PPC

אם שמעתם קצת על שיווק PPC ו סקרנים ללמוד עוד, או שאתה כבר יודע כי אתה רוצה להשתמש במודל זה כדי לשווק את העסק שלך, אבל לא בטוחה היכן להתחיל, שהגעתם למקום הנכון!    כיצד לגרום לזה לעבוד עבורך.

ראשית, אנחנו תצטרכו להגדיר  קמפיין וליצור הבנה בסיסית של איך עובדת פרסום  ומה המודל העסקי.

מה זה קידום אתרים ממומן בגוגל  PPC

PPC ופירושה לשלם לכל קליק, דגם של שיווק באינטרנט בו מפרסמים לשלם דמי בכל פעם אחת המודעות שלהם נלחץ. בעיקרו של דבר, זה דרך קניית ביקורים באתר שלך, ולא מנסה "להרוויח" את הביקורים האלה באופן אורגני.

פרסום במנוע חיפוש היא אחת הצורות הפופולריות ביותר של  PPC. היא מאפשרת למפרסמים הצעה עבור מיקום המודעה ב קישורים ממומנים של מנוע חיפוש כאשר מישהו מבצע חיפוש מילת מפתח הקשורה להצעה שלהם. לדוגמה, אם נבחר את מילת המפתח עורך דין תעבורה, הפרסומת שלנו יכול להופיע בחלק העליון במקום בדף התוצאות של גוגל- כמובן שהעלות משתנה בהתאם לחתחרות ולביקוש.

 עלות הקידום הממומן בגוגל במודל PPC

בכל פעם שלוחצים הפרסומת שלנו, שליחת מבקר אל אתר האינטרנט שלנו, אנחנו צריכים לשלם למנוע החיפוש תשלום קטן או גדול . כאשר  PPC פועלת כהלכה, התשלום הוא טריוויאלי, כי הביקור שווה יותר מאשר מה שאתה משלם עבור זה. במילים אחרות, אם אנחנו משלמים  50 ₪ עבור קליק, אבל התוצאות לאחר הקליק הובילה למכירה בסך 500 ₪ , אז עשינו רווח והשתלם לנו לפרסם.

קידום אתרים ממומן בגוגל

ppc קידום אתרים ממומן בגוגל

איך מתכננים קמפיין מוצלח

יש מספר כללים להצלחת קמפיין ממומן מבחירת מילות מפתח, בארגון אלה מילות מפתח לתוך קמפיינים מאורגן היטב וקבוצות ביטויים, ובכוונתה להגדרת PPC  ודפי נחיתה ממוטבים עבור המרות. מפרסמים במנועי החיפוש שיכולים ליצור רלוונטיות וחווית משתמש איכותית – עשויה לקבל ציון איכות גבוה ביותר ובכך  לשלם לכל קליק  הרבה פחות מקמפיינים לא איכותיים. אם  בקמפיין קידום אתרים ממומן בגוגל המודעות ודפי נחיתה  מספקים למשתמשים  חוויה נעימה , מהירה ותמציתית-   Google  מחייבת אותך פחות לקליק, המוביל ליותר רווחים עבור העסק שלך. אז אם אתה רוצה להתחיל להשתמש ב- PPC, חשוב ללמוד איך לעשות זאת נכון כאשר חושבים על קידום אתרים ממומן בגוגל שיעשה את העבודה לעסק שלכם.

מה זה גוגל אדוורדס?

גוגל אדוורדס הוא אחד הכלים  הפופולריים ביותר PPC  לפרסום המערכת בעולם. פלטפורמת אדוורדס מאפשר לעסקים ליצור פרסומות המופיעים על מנוע החיפוש של גוגל ומאפיינים אחרים של גוגל.

AdWords פועל על מודל תשלום לכל קליק, בו משתמשים הצעה על מילות מפתח, משלמים עבור כל קליק על הפרסומות שלהם. בכל פעם חיפוש מאותחלת, גוגל חופר לתוך הבריכה של אדוורדס מפרסמים ובוחר ערכת הזוכים שיופיעו שטחי הפרסום חשוב בדף תוצאות החיפוש שלה. "הזוכים" נבחרים מבוסס על שילוב של גורמים, כולל את האיכות ואת הרלוונטיות של מילות המפתח שלהם, מודעות פרסום, כמו גם הגודל של הצעות למילות מפתח שלהם.

ליתר דיוק, מי שמקבל להופיע בעמוד המבוסס על והדירוג של המפרסם מודעה, מדד של מחושב על-ידי הכפלת שני גורמים מרכזיים – ההצעה CPC (הסכום הגבוה ביותר המפרסם שמוכן להשקיע) וציון האיכות (ערך שלוקחת בחשבון שלך קליקים שיעור הרלוונטיות, איכות דף נחיתה). מערכת זו מאפשרת מפרסמים הזוכה להגיע ללקוחות הפוטנציאליים במחיר שמתאים התקציב שלהם. זה בעצם סוג של מכירה פומבית.

דבר נוסף – אופציה חדשה שהתווספה בשירות גוגל לעסק שלי היא קידום ממומן של העסק לפי המילת מפתח הרצויה בשלישייה הפותחת במפות לעסק שלי.

שיווק PPC דרך אדוורדס
google adwords

google adwords

יכול להיות  יקר במיוחד כי, כמו מנוע החיפוש הפופולרי ביותר, גוגל מקבל כמויות אדירות של התנועה, ולכן מספק ברוב הרשמים ילחץ על המודעות שלך. כמה פעמים מופיעות מודעות  שלך ותלוי אילו מילות מפתח. בעוד מספר גורמים לקבוע כמה מוצלחים יהיה קמפיין פרסום PPC שלך, אתה יכול להשיג הרבה על-ידי התמקדות:

מילות מפתח רלוונטיות – Crafting רשימות מילות מפתח  רלוונטיות, מילת מפתח חזק קבוצות וטקסט המודעה המתאים.

איכות דף נחיתה – יצירת ממוטבת עם שכנוע, רלוונטיות התוכן ברור השיחה-כדי-פעולה, דפי נחיתה לצרכיו שאילתות חיפוש ספציפי.

איכות – ציון איכות התוצאה דירוג של גוגל של איכות והרלוונטיות של מילות המפתח שלך, נחיתה ודפי קמפיינים PPC.  מפרסמים עם ציונים טובים יותר איכות לקבל יותר קליקים לספירה בעלויות נמוכות.

מחקר מילות מפתח

מחקר מילות מפתח עבור הקמפיין הוא חשוב מאוד להצלחה שכל חברת שיווק באינטרנט או פרילנסר העוסק בתחום חייב לבצע . את קמפיין מוצלח PPC כולו בנוי סביב מילות מפתח, המפרסמים באדוורדס המוצלח ביותר ברציפות לגדול ולמקד את רשימת מילות המפתח שלהם  PPC. אם רק תעשה מחקר מילות מפתח פעם אחת, בעת יצירת הקמפיין הראשון, אתה אתה כנראה מפספס את מאות ואלפי מילות מפתח שמובילות למכירה, ארוכת זנב, בעלות נמוכה, מאוד רלוונטי שיביאו תנועה לאתר שלך. עוד על מחקר מילות מפתח נדבר בפעם אחרת .

 

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות