גוגל לעסקים קטנים – איך גוגל מיי ביזנס תורם לקידום אורגני

הידעתם שאפשר לקשר בין האתר שלכם לבין הממשק של גוגל מיי ביזנס –  זה אחד  היתרונות הגדולים של  גוגל לעסק שלי . זה אומר בגדול שגוגל לא עוסקת בניחוש לגבי מה האתר שלכם עושה, קטגוריה, שעות פעילות ,כתובת ועוד מידע חשוב עוזרים לגוגל מאוד ואתם בתכלס אומרים לגוגל – האתר שלי עוסק בתחום מסוים, הוא נמצא במקום כזה וכזה,  וככה הוא נקרא. עשיתם בעצם את העבודה לגוגל לקלה יותר – גוגל לעסקים קטנים ונתתם להם את המידע ותקבלו תגמול על כך  שיראה בקידום האתר שלכם.

גוגל לעסקים קטנים – מה גוגל אוהבים

לקשר את האתר לגוגל לעסק שלי

לקשר את האתר לגוגל לעסק שלי

גוגל תעדיף אתרים שלקוחות אוהבים על פני אתרים שרק משמשים כמנוע ליצירת הכנסה. האתר שלכם בנוסף  גם חייב לעמוד בהנחיות הקידום של גוגל ואלו משתנים ומתעדכנים כל רגע אומרים אפילו. כאשר אתם בונים אתר לעסק שלכם , אתם רוצים שהוא יתקדם ויספק תוצאות שלמטרה שלו הוא נבנה תאמת גם Google גוגל רוצה בזאת, אבל בתנאי שחווית המשתמש ואינטרס הלקוחות על פני האינטרס העסקי שלכם

לא רק שהאתר שלכם עוזר לגוגל להציג את המידע הטוב ביותר לגולש ,האתר הראשי שלכם מקושר אליו עם כל  הפרטים הקריטיים בנוגע לעסק שלכם  כבר בתוצאות החיפוש מתחת לתוצאות הממומנות. אם מישהו מחפש את שם העסק שלכם, הוא מקבל את כל  הפרטים המלאים שהזנתם   NAP בכרטיסיה של גוגל לעסק שלי  (שם ,כתובת, טלפון ראשי, שעות עבודה, מיקום ) כבר בעמוד תוצאות החיפוש.

למעשה לקוחות גם תורמים לקידום האתר שלכם בכך שהם משאירים ביקורות  שהם מעידים על טיבו העסק, על איכותו,כפי שנאמר למעלה גוגל אוהבת מידע מהגולשים, וזה מייצר אמינות ורצינות מבחינתם. זה חשוב מאוד.

לנצל את גוגל לעסקים קטנים מיי ביזנס לטובת האתר שלכם

גוגל לעסקים קטנים

גוגל לעסקים קטנים הוספת אתר

נכון לקחת בחשבון כחלק מהאסטרטגיה השיווקית של האתר שלכם. ברגע שאתם מופיעים באינטרנט כעסק, Google מתחילה לעקוב ולספק עליכם מידע שונה. אתם רוצים לקשר את זה – תמיד! – למידע נכון, לגבי העסק שלכם. זה מצריך השקעה החל מבניית האתר, תחזוקתו ותפעולו, וקידומו.

שימו לב שבתוצאות החיפוש המציגות את העסק שלכם, גוגל הכניסה דירוגים וביקורות מאתרים שונים כמו פייסבוק. במילים אחרות, כשאתם דואגים לביקורות  ודירוג מלקוחות – חשוב לדאוג לפלטפורמות המדיה חברתית . וזו הכרטיסייה שלכם בגוגל לעסק שלי.

קודם כל, והחשוב ביותר, הוא לדאוג בפרסום בגוגל לעסקים מיי ביזנס שיהיו ביקורת מלקוחות. אפשר לבקש מהם לכתוב ביקורת בגוגל, ובכך לזכות בקידום משמעותי ודירוג מוצלח של האתר והעסק שלכם. חשוב גם לעדכן את יוטיוב – עוד שירות שכיום שייך לגוגל – הסרטונים שלכם גם הם יכולים להופיע אם תעשו קידום ביוטיוב  בתוצאות החיפוש של גוגל – כן שמעתם נכון.

כל מה שאמרנו כאן,  אתם תמיד מוזמנים להתייעץ עם הצוות שלנו לגבי העבודה עם גוגל לעסק שלי, שיווק האתר שלכם ועוד שאלות מקצועיות נשמח לתת ייעוץ .

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות