האם מאמרים בגוגל לעסק שלי משפיעים על הדירוג במפות?

 

לפני כמה חודשים החלטנו לעשות קידום ללקוח גדול שלנו בתחום המפות והחלטנו שכדי לבדוק אם הקטגורית מאמרים החדשה בגוגל לעסק שלי  יש השפעה כלשהי על דירוג התוצאות מקומיות בשלישיה הראשונה.

על התהליך

לקחנו שני עסקים שונים בכדי לבדוק את זה – אחד היה מסגר שהוא חדש ומנסה לדרג את מילות המפתח הראשי שלהם בשלישיה הראשונה בגוגל לעסק שלי . השנייה היה עורך דין , היו לו מאמצי קידום קודמים. הצוות החל התהליך למשך שבעה ימים בגוגל לעסק שלי.

מקרה 1

בשביל המסגר, ראינו את הדירוג שלהם בעלייה בתוצאות מקומיות על מילת המפתח   מסגריה עלה למקום 5 – לפני כן היה במקום , 8 עדיין בפחות משבוע אחרי שעשינו אימות ואופטימיזציה בסיסית לרישום.

עבור המילת מפתח מסגריה- לא עלה בכלל בתוצאות רק  לאחר הרישום והאימות – לא נבדק לאחר התחלת מאמרים. בדקנו פעמיים בכדי לוודא שהם לא קיבלו אף ביקורת מספר ימים לפני העלייה, מאז הם לא קיבלו ביקורות חדשות במהלך הבדיקה

מקרה 2

עבור העורך דין בעיקר עקבנו איך שהוא דרג את מילות מפתח המרכזיות – עורך דין תעבורה. הם עלה ממקום חמש למיקום 2 עבור עורך דין תעבורה בהדרגה לאחר הפרסום של המאמרים.מאמרים לגוגל לעסק שלי

בניגוד למסגריה, מאמרים הקשורים לעורך דין הביא כמות משמעותית של תנועה לאתר. השתמשנו בדו"ח תובנות של גוגל לעסק שלי בכדי לעקוב אחר התנועה  –  Google Analytics הרוב בא מסלולרי, כחצי מהתנועה הגיעה באיזור רמת גן שבו הכתובת של העסק , והשאר היה מאזור גוש דן.

מסקנות:

על סמך מה שאנחנו רואים והתייעצות עם קולגות אחרים שאנו משווים, הגענו למסקנה שלמאמרים בגוגל לעסק שלי יש השפעה מתונה על הדירוג. בדיקות אלה נעשו בכוונה בתעשייה תחרותית, אז זה יהיה מספיק בכדי לייצר תנועה בתרחישים מסוימים בזירות פחות תחרותיות.

מכוון שהמאמרים בגוגל לעסק שלי הן בעלי השפעה נמוכה יחסית על הדירוג ,הם צריכים להיות משולבים עם תהליכי אופטימיזציה נוספים בכדי לסייע בשיפור  הקידום המקומי במפות עבור עסק קטן.

עורך הדין הפסיקו להעלות פוסטים במשך כמה שבועות אחרי, ועדיין המאמרים הקודמים קיבלו מוערבות בפלטפורמות חברתיות כגון  גוגל פלוס.

גוגל תובנות עסקיות הן ממש לא מדויקות -צריך להשתמש בקוד שהאלגוריתם בכתובות Url  שלך במפות כדי לקבל תובנות מדויקות יותר ב- גוגל אנליטיקס.

גוגל לעסק שלי  ממש  באופן מפתיע לא מנוצל מספיק על ידי בעלי עסקים מקומיים וארציים , בין היתר בשל חוסר הידע בקיומו של כלי נפלא זה לעסקים. עם תוספת התכונה האחרונה בכדי ליצור ולעדכן מאמרים  באמצעות API   , זוהי הזדמנות עבור אנשים להתחיל להשתמש בכוחו של גוגל לעסק שלי – ולהביא תנועה ייחודית לאתר שלכם ולעסק כמובן- ולנצל את הזירה הזו לטובתכם מה שהמתחרים שלכם קרוב לוודאי לא עושים.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות