התראות גוגל – מה זה גוגל אלרט ולמה כדאי לכם להשתמש בהם

Google alerts או בעברית התראות גוגל   הם שירות המסופק על ידי  Google בכדי ליידע אותך כאשר מידע חדש שבו אתה עשוי להיות מעוניין פורסם איפשהו באינטרנט, נסרק על ידי הרובוט ואונדקס בגוגל . זוהי דרך ללא תשלום עבורך בכדי לבדוק מה כתוב באינטרנט עליך ועל המתחרים שלך, כמו כן גם  כדי לעקוב אחר מספר כלשהו של מונחים אחרים שיסייעו לך לנטר את מאמצי מחקר השוק.

באפשרותך גם להשתמש במערכת  התראות גוגל למחקר מגמות השוק, סטטיסטיקה ולקבוע "מה  חם" בשוק היעד שלך כדי לתת לך רעיונות בנושא בעתיד- מאמרים, מדריכים , שירותים ומוצרים.

הנה כיצד להגדיר ולהשתמש בחשבון   Google alerts שלך:

 

  1. סיעור מוחות רשימה של מונחים ומילות שברצונך לעקוב. את הרשימה צריכה לכלול את הפריטים הבאים: שמך, החברה שלך שמו של, שמות של מוצרים או תוכניות, השם ו/או שם החברה של המתחרים שלך, מילת תנאי הרלוונטי בענף שלך או עסקים, שמות של "מובילים" בענף שלך, השמות של פוטנציאל לשיתופי פעולה אסטרטגי שתיערך לדאוג סיעור מוחות בכל דבר בשלב זה. התראות Google מאפשרת לך להוסיף התראות נוספות כמה שאתה צריך אותם.

 

  1. יצירת חשבון Google. באפשרותך לעשות זאת בשעה http://www.google.com/alerts על-ידי ביצוע הכניסה קישורים, אשר בסופו של דבר יביא אותך לדף שבו אתה יוצר חשבון גוגל חדש. אם אתה כבר משתמש ב- Gmail או Google, תוכל להירשם להתראות Google  באמצעות אותו פרטי החשבון.

 

  1. ליצור את ההתראות. כניסה לחשבון Google שלך, להתחיל ליצור את ההתראות. הנה כיצד ליצור את ההתראות היעיל ביותר:

    התראות גוגל

    התראות גוגל

השתמש במרכאות כדי להקיף את מילת החיפוש לדוגמא "קידום אתרים" בעשותם כך, גוגל תתריע בפניך על רק דפים אלה להתייחס במונח מסוים זה.

בחר את ההתראה פעם אחת ליום שבו תוכל לסקור בתחילתו של כל יום. פעם בשבוע זה לעיתים רחוקות, למי שלא רוצה שגוגל יציף אותך עם מיילים.

-בחר באפשרות חיפוש יסודי ביותר, האפשרות מקיף, שבו חיפושי גוגל חדשות, אתרי אינטרנט, בלוגים וקבוצות.

 

  1. להוסיף התראות גוגל נוספות במועד מאוחר יותר. אני רוצה לראות איפה המידע שכתבתי מסתיים. כי אני כותב מאמר חדש כל שבוע ולשלוח אותו למאגרים במאמר, אני להזין כותרת המאמר גוגל כדי לקבל הודעה כאשר מניחים אותה על מישהו אתר או בלוג. אני גם להוסיף מילות מפתח אחרות שאני חושב שהמחפשים עשויים להשתמש בכדי למצוא את האתר שלי כדי לראות אם האתר שלי מופיע כשמדובר מונחים אלה, כמו גם כדי לראות מה ייצא אתרים אחרים באמצעות מונחים אלה.

 

  1. את התוצאות הסריקה. כמות הדואר האלקטרוני שאתה מקבל ישפרו משמעותית כשחותמים על התראות גוגל אז ליצור מסנן או כלל בתוכנית שלך כדי להעביר את כל ההתראות לתיקייה מיוחדת עבור ולא להעמיס על הדואר הנכנס שלך. את התוצאות הסריקה חשוב  לקרוא ביסודיות את הרישומים המופיעים להיות רלוונטי ביותר. התראות גוגל  מחפש עכשיו בלוגים, פרסומי הבלוג יציין וההתראה שלך תתקבל מכוון שבלוגרים רבים יצרו בלוגים של מילת מפתח שהיא חסרת משמעות עבורך- יש לסנן. למרבה הצער , זה רק עניין של זמן עד שאת שמך, שם החברה, או מופיע שם מאמר שכתבת בבלוג של מישהו משהוא יציין ויכול להיות שלא לטובה – אז צריך להיות עם יד על הדופק.

 

התראות גוגל הם יכולים להיות  מחקר שוק חסכוני ביותר שניתן להשתמש  בו בכדי לעזור בשיווק הדיגיטלי להרחיב את  העסק שלך. אם לא הצטרפתם לgoogle alerts – למה אתם מחכים?

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות