כלי מחקר מילות מפתח בעברית – מחקר מילות מפתח חינם

בכדי לדעת כמה זה חשוב מילת מפתח בתחום שלך, עליך לבצע באמצעות  כלי מחקר מילות מפתח ולהחליט על  אילו מילות מפתח שברצונך לדרג בגוגל על סמך פרמטרים שנדון כאן.

אז איזה כלי אתה משתמש כדי לעשות מחקר מילות מפתח?יש כלים חינמיים וכלים בתשלום רבים זמינים לשימוש. עם זאת, אני הולך לדבר על כלי מילות המפתח של גוגל אדוורדס. זה פשוט מאוד וקל לשימוש.

כלי מחקר מילות מפתח בעברית - מחקר מילות מפתח חינם 1

כלי חיפוש מילות מפתח kwdinder

יש כלי מחקר מילות מפתח  בחינם ויש גם תוכניות פרימיום בתשלום  שעליך לדעת:  kwfinder או  semrush ואלה הם רק כמה מהם.המטרה היא לברר האם למילת המפתח המסוימת יש הרבה חיפושים באופן ארצי ומקומי במיוחד אם אתה עושה עסקים בישראל בדגש על איזור מסויים.

 כלי מחקר מילות מפתח

  1. ללכת לגוגל והקלד כלי מילות המפתח של גוגל אדוורדס בתיבת החיפוש של גוגל.
  2. לחץ זה על הראשון של הרשימה.
  3. הקלד את מילת המפתח שאתה חושב שאתה הולך להשתמש. למשל, " חשמלאי היא מילת המפתח שלך.
  4. הזן את captcha בתיבה
  5. לחץ על כפתור "חיפוש"
  6. לחץ על לחצן "טור" בסרגל הימני שלך
  7. בחר את "ההתאמה המדויקת" בצד שמאל.
מתכנן מילות המפתח של גוגל

כלי מחקר מילות מפתח

מהי מטרת השימוש בכלי מחקר מילות המפתח

על מילת המפתח להיות רלוונטיות לעסק, בעלת נפח חיפושים מספק , תחרות נמוכה – הופה! מצאתם מילת מפתח מנצחת. אם המבקרים מחפשים באופן מקומי בכל חודש. יש דרך לגלות את הביקוש למילות מפתח מקומיות לפני שאתם מתחילים קמפיין אורגני או ממומן. דבר זה חיוני מאוד עבור עסקים מקוונים. אם לא, יהיה לך קשה לבחור יעד תנועה אלא אם יש לך כסף לבזבז על תעבורת בתשלום.

בדיקת התחרות

לאחר מכן אתה צריך להסתכל על  כמות הקישורים הנכנסים, אם מעוניין בכמות, כמו כן גם על איכות הקישורים נכנסים. . אז נחפש כמות הקישורים באתר moz  .

לאחר לחיצה על זה, תגיעו לדף התוצאות. משם אתה צריך ללחוץ על הכפתור "קישורים נכנסים" אשר נמצא בתיבת "תוצאות".

כאשר אתה הולך לסייר באתר הזן כתובת URL לבדיקת מילות מפתח יש לך את האפשרות של שמירת תוצאות, או טקסט, קובץ. אם אתה תפתח את Excel  וייבא קובץ זה כמו בטאבים זה למיין את כל כתובת ה-URL לתוך עמודה אחת בשבילך. ואז כל מה שאתה צריך לעשות זה העתק בעבר ובהווה רשימת כתובת URL של בודק דרגה דף בצובר. זה הרבה יותר קל מאשר העתקה והדבקה כל URL אלה.

בדיקת עלויות צפויות

בכלי מילות המפתח ניתן להוציא מידע על עלות קידום אתרים ממומן בגוגל. בנוסף, אפשר לקבל גם נתונים אודות עלות קליק משוערת למילת מפתח אותה אתם רוצים לקדם  וכמות תנועה צפויה, ובכך תוכלו לתכנן קמפיין בתקציב שמתאים לכם

למידע נוסף הכנסו למידע מעמיק אודות איך עושים מחקר מילות מפתח נכון עם גו-דיגיטלי

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות