כמה עולה לנהל דף עסקי בפייסבוק –  ניהול של הדף העסקי בפייסבוק יכול להיות  מפחיד עבור  בעלי עסקים כי נדרשת הבנה טכנולוגית בכלים באינטרנט , ראייה שיווקית החל מפוסטים עם טקסטים מתאימים ועד לסרטונים ותמונות, שהכרחיים כולם לניהול עמוד פייסבוק מצליח, ואופטימיזציה לא נכונה ובזבוז כסף למטרות שיווקיות לא נכונות כי לא הגדרנו את הקמפיין נכון- פנו עוד היום אל גו-דיגיטלי לקבלת הצעת מחיר לניהול מקצועי של הקמפיין שלכם .

פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק הוא כלי חובה לכל עסק, לא רק כי כולם שם אלא בעיקר כי כל מי ששם יכול להיות הלקוח הבא שלך..

גו-דיגיטלי מתחייבים לתת לך את הניהול הטוב והמקצועי ביותר , שיגדיל את התנועה  לעסק שלך ויביא לך לקוחות חדשים  עסקאות והשגת יעדים..

כמה עולה לנהל דף עסקי בפייסבוק

מחיר ניהול דף עסקי בפייסבוק

כמה עולה לנהל דף עסקי בפייסבוק

אין מספרים מדויקים לגמרי – אני יכול להגיד לכם שאני הרצתי קמפיינים בעלויות של 0.04 אגורות לקליק ולצפיות וידאו , וקמפיינים רבים של לידים בעלויות של אפילו 50 ₪ לליד – פה נכנסת השאלה – כמה שווה לכם כל ליד ועלות להמרה.

באמצעות שיווק בפייסבוק ניתן להגדיל את הרווחים ומספר האוהדים שלך ולחשוף את המותג ויתרונותיו לרוכשים פוטנציאליים בעלויות נמוכות או גבוהות מאוד – השאלה מה הפילוח שלך וכמה שווה לך כל עסקה.

מחלקת השיווק בפייסבוק של גו-דיגיטלי מפלחת  את הגולשים שיכולים להפוך לקונים השיווק בפייסבוק מצליח כשיודעים את העבודה והמגבלות של הכלי ם השונים בפרסום הדיגיטלי.

מודעות ממומנות

קידום ממומן בפייסבוק קמפיינים לבחירה

קידום ממומן בפייסבוק עבורכם

צוות גו-דיגיטלי מתמחה בקידום ממומן בפייסבוק, להחזר על ההשקעה המקסימלי עבורכם – כמובן שפייסבוק הגבילה לאחרונה מאוד את החשיפה האורגנית לקהל היעד, אלא אם כן משלמים להם עליה… להרבה לייקים חדשים ומעורבות במוצרים. שיטות הקידום הממומן בפייסבוק מתחילות בתשלום.

המומחים של גו-דיגיטלי

גו-דיגיטלי מחזיקה בניסיון וידע רב בשיווק ופרסום בפייסבוק. הצוות שלנו כל חידוש, שיביאו אותך בדיוק למטרה שלשמה נועדה פתיחת עמוד עסקי בפייסבוק מושכל ומתעדכן  תדיר ב https://www.facebook.com/business/learn/managing-facebook-ads לטרנדים האחרונים בתחום לעמידה במטרות וביעדים שהוגדרו, באמצעות קידום אורגני וקידום ממומן בפייסבוק וניתן ללמוד באתר הבא

אופטימיזציה לקמפיין בפייסבוק

המטרה של גו-דיגיטלי היא שתרוויחו יותר והדרך היא ניהול  הקמפיין – אחד היתרונות הגדולים של שיווק דיגיטלי הוא היכולת לקבל נתונים על ההשקעה. הצוות של  גו-דיגיטלי, שבודקים מה עשה הכסף בודקים את הקמפיינים בזמן אמת

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות