כמה עולה קידום אתרים – כל הפרטים שאתם צריכים לדעת לפני התחלת פרויקט קידום אתרים

אז אם אתם פה אתם בוודאי תוהים כמה עולה קידום אתרים – אז מנסיון של 10 שנים בתחום – העלות של  קידום אתרים אורגני  קשורה גם ישירות לתחרות ולנישה שאותה רוצים לקדם . דירוג ארצי  עבור מילת מפתח גבוה מאוד שעשויים להיות  100   ₪ לקליק ב- AdWords  יש הרבה יותר עלויות הכרוכות מאשר הדירוג עבור מילת מפתח מקומית למשל – עורך דין בטבריה – אבל אפילו ברמה המקומית, תהיה תחרות במיוחד לאחר ההצטרפות של גוגל לעסק שלי למשחק  – אם ברצונך קידום אורגני בגוגל  עם מילה ארצית , או רק במחוז, עיר, עיירה או יישובים  – יש מדד המשפיע עד כמה קשה זה יהיה. זה, כמובן, משפיע על המחיר של  SEO לפרויקט שלכם.

כמה עולה קידום אתרים

במאמר זה, אני הולך להסתכל בקצרה על  היתרונות של קידום אורגני בגוגל באמצעות  SEO ונענה  על השאלה, כמה  SEO עולה? המטרה שלי כאן היא כדי לסייע לך לקבל החלטה משכילה לגבי עד כמה אתה צריך להיות מוכן להשקעה כספיתu, איך אתה מודד את התוצאות.

אם הנכם עסקים מקומיים, עסק קטן, עסקים ארצי  או עסקים בינלאומיים בכלל, אני מקווה שמדריך זה יסייע לך לקבוע שההשקעה שלך בחיפוש אורגני  יכולה להיות משתלמת מאוד לטווח הארוך.

מחיר קידום אורגני –  מה קובע את המחיר?

תמחור קידום אתרים

כמה עולה קידום אתרים

כמה עולה קידום אתרים – איך מחשבים ולמה לצפות

כאשר צתחילים בפרויקט ובאים לחשב כמה עולה קידום אתרים יש לקחת בחשבון את המשתנים הבאים:

המצב. היכן אתה כעת?

מטרות. איפה אתה רוצה להיות?

ציר הזמן. כמה מהר אתה רוצה לשפר את המיקומים בגוגל?

רק לאחר הסתכלות על שלושת האלמנטים האלה , על מקדם אתרים לחשב  כמה אמור לעלות הקידום בגוגל  עבור העסק שלך.

 

קודם. הבה נבחן את הדוגמה הבאה:

אתר עסק מקומי  כיום מדורג  במיקום ה-12 עבור מילת המטרה העיקרית שלהם  וגם

המתחרים בדף הראשון יש עוד קישורים ומדדים סמכות גבוהה יותר.

המתחרים השקיעו יותר ב- SEO המקומי.

בעזרת מידע זה, ניתן לקבוע כמה מדדים:

סכום משוער של קישורים הנדרשים ועבודת אופטימזציה ועל גבי האתר עצמו on-page

רעיון של כמה עבודה יש צורך  SEO   בבחינת תוכן

ציר זמן – כמה קשה להשיג זאת .

ניתוח מצב קיים של הקידום

על ידי ניתוח המצב הנוכחי של הלקוח, להבין את מטרותיהם וקביעת ציר הזמן הנדרש, אפשר לחשב כמה עולה קידום אתרים. יש המון משתנים כאן, אנחנו לא תמיד יודעים מה עושים המתחרים שלנו, אבל עם הניסיון צריך להיעשות כדי לחשב את רמת המחיר הנדרש ובעקבות העבוד שיש לעשות..

 

כמובן, רמת התחרות בתעשייה יקבע באופן חלקי עלויות. אם אקח 1500 ₪ מלקוח חדש, אתה יכול לצפות לשלם פחות אם  מקדם אתרים מתחיל – זהו שוק פרוץ מאוד – והשוק, במידה מסוימת, מסדיר את עצמו ופולט את את מי שמבטיח עבודה איכותית ולא מקיים – הכל עניין של כסף- זה הכל על התשואה על ההשקעה..

תחזוקת מיקומים וקידום על אש קטנה

המשתנה האחרון הוא תחזוקה ושמירה על הקיים ברגע שהגעתם למיקומים הרצויים. קידום אתרים הוא עבודה שוטפת . אתם תחליטו שזהו הגעתם למיקומים, התחרות אינה שוקטת על השמרים – הם ממשיכים לקדם .  לכן ,  הגישות הטובות  ביותר  הם להמשיך לעשות עבודת תחזוקה לקידום, בעת הצורך.

 

הגישה למדידת הצלחת  SEO כמעט תמיד נדרשת כדי לעקוב אחר ההתקדמות.

קידום אתרים איכותי לעומת זול ולא איכותי

אם זה נשמע זו מידי זה כנראה..

על תתפתו למחירים נמוכים מידי

. מה שמביא אותנו למשתנה אחר מפתח כאן: איכות. סיפור קטן כאן עשוי לעזור להמחיש את הבעיות הקיימות  בשוק הפרוץ  בשפע בענף קידום אתרים.

השבוע, לקוח  PPC Adwords קידום אתרים ממומן  שלנו התקשר אלינו  שהם קיבלו שיחה  מחברת  ה SEO –  החברה ניסתה למכור

להם שתוך 30 יום האתר יהיה  במקום הראשון בגוגל למילות המפתח שלהם– מילת מפתח ארצית בעלת 2600 חיפושים בחודש בעלת תחרות גדולה – אמרתי להם בבקשה לכו – מי שמבטיח לכם מיקומים הם שרלטן. ויכול להיות ששיטות הקידום שלהם יפגעו בכם בטווח הארוך וידרש תיקון לנזקים שהם עשו .

העניין הוא, שהלקוח  שלי הבין על מה אני מדבר וסומך עליי ולא נפל בפח, זה נשמע יותר מדי טוב מכדי להיות אמיתי. אבל כאשר הדברים נשמע טוב מדי בשביל להיות אמיתי, הם לעיתים קרובות.באמת, כאלה אני שומע המון סיפורים על חברות שהם טוענות שהם  שותפות של גוגל ועושות טלמרקטינג '  אבל זה כבר סיפור אחר לגמרי.

הנקודה כאן היא כי ישנם שירותי קידום  המציעים 500 ₪   בחודש – איזה סוג של קידום  יכול להיעשות עבור  ₪ 500 לחודש? שירותים אלה או שהם לא  עושים כלום או קונים קישורים מאתרים שגוגל ממש לא אוהב ויפסול לכם את האתר מהופעה בחיפוש

נשמח לתת לכם הצעה לשירות קידום אתרים המתואם במיוחד עבורכם .

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות