מומחה לקידום אתרים – מה אתה עושה בכלל אני רוצה לדעת שואל הלקוח

אם אתה מומחה לקידום אתרים נסו לקחת רגע אחד לדמיין את הלקוח האידיאלי שלכם. מה עולה לכם בראש?

אנשי מקצוע רבים מעדיפים מישהו שיאפשר להם לעשות את עבודתם ולשלם להם-   וחושבים  שהלקוח זה לא עניינו על מה שאתה עושה – העיקר שיש תוצאות.

אז אני טוען שאתה רוצה לקוח שמבין את העבודה שלך. יחסים עסקיים שבה הלקוח  אינו מבין כלל מה הוא מקבל ועל שירותים שניתנו , תוביל קרוב לוודאי  לציפיות לא ריאליות על פני הזמן ועוד..

הדרכה ללקוח מה עושה מומחה לקידום אתרים

אנשי מקצוע מובילים שיתפו שלקוח שקיבל הדרכה על מה שאנחנו עושים לא התאכזב והבין את המקצוע , בניגוד לכאלה שלא מודעים בכלל לעשייה שלנו ומקטרים אחרי שבועיים- נו למה האתר שלי לא במקום הראשון.

בנוסף, השמות הגדולים בתעשייה בנו את המוניטין שלהם תוך כדי שיתוף אהסודות שלהם, אספקת תוכן רלוונטי ללקוחות על מדיה חברתית ועוד. החוכמה היא לתת את המעטפת ללקוחות ולחנך את הלקוחות הפוטנציאליים שלך קודם, ובכך להרוויח לקוחות נאמנים לאורך שנים.

הנה עוד כמה סיבות למה לחנך להבנת התחום את הלקוחות שלך הוא רעיון מעולה:

הפניות

מומחה קידום אתרים

מומחה קידום אתרים מה הוא עושה

אם הלקוח סומך עלייך זה אומר שאתה תקבל הפניות איכותיות .

ללקוחות שלכם וודאי יש אנשים שההשפעה של הלקוח שלך יעולה לעזור במידה ויש להם צרכים דומים ללקוח-  זה כולל קידום אתרים, שיווק אינטרנטי ועוד.

אז איזו מבין שתי ההפניות להלן נשמע יותר טוב :

כן ,יש לי מומחה לקידום אתרים – הוא די טוב בתכלס אני לא בדיוק בטוח מה הוא עושה, אבל זה נראה שזה עובד!

או

כן, יש לי מומחה לקידום אתרים-  הוא ליווה אותי לאורך כל הדרך ולימד אותי על השינויים והעבודה שביצע בכדי להגדיל את ההפניות מהאתר שלי-  או במילים אחרות הלקוח אומר "אני מבין על מה אני משלם".

מבחינתנו כאשר הלקוח שלך מצפה  לראות תוצאות, אתה יכול לתת הערכה ראשונית של  4-6 חודשים. עם זאת, אני ממליץ לך להדגיש את זה שאי אפשר להתחייב כי אנחנו לא גוגל – ומי שנותן לכם  כמה זמן מדויק זה ייקח בכדי להתחיל לראות תוצאות- אין לסמוך עליו. האסטרטגיה הנכונה להתמיד לאורך זמן, להיות שקוף מול מול הלקוח והוא ירגיש את ההשפעה המלאה  כשנה לאחר התחלת העבודה על האתר.

בנוסף, מספקים דו"חות חודשיים של מה בדיוק מתרחש מאחורי הקלעים במרווחי זמן קבועים.

הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לסבול בקשות עדכון מצב בכל יומיים .

הפניות

הפניות

שוב, זה דבר טוב אך עדכונים צריך לתת במועד קבוע ומתוכנן שיהיה מקובל על הלקוח שלך.

אתה כבר יודע כי התוצאות שהלקוחות שלך מחפשים באות לידי ביטוי בעליית המכירות – לא  במיקום האתר והתנועה שמגיעה אליו משיפור המיקומים – לכן, כדי שהלקוח לא ילכלך עלייך שסתם גבית כסף ולא עשית כלום –  הם צריכים להבין מה אתה עושה.

הנה דוגמה:

פנה אליי לקוח בתחום עריכת דין – האתר של הלקוח החדש שלי לא בדף ראשון בגוגל  עבור מילות מפתח עורך דין תעבורה והוא עשה קידום בעבר-   למה לא? ? זה רק בגלל האתר שלו אינו מותאם למנוע החיפוש?

להפתעתי גיליתי שמומחה לקידום אתרים הקודם רק רצה לקחת כסף ולא היה אכפת לו להסביר להם שמילת חיפוש כזו תחרותית מצריכה עבודה מרובה והרבה משאבים כולל כתיבת תוכן והרבה לאתר ולא רק קישורים.

לכן אני מסביר ללקוחות שלי שאני לא רק עושה אופטימיזציה של האתר שלהם עבור מילת מפתח אחת, אלא אופטימיזציה של האתר שלהם עבור קבוצת מילות מפתח שונות לחלוטין אשר דורש עוד עבודה ובעקיפין מקדמות את מילת המפתח המבוקשת ע"י הלקוח.

מקווים שהצלחנו להעביר לכם למה לדעתנו כדאי לשתף את הלקוחות בתהליכים שאנו עושים בתור מקדמי אתרים  go-digitali מחוייבים לשקיפות מלאה מול הלקוחות.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות