בפשטות, נדל"ן דיגיטלי הוא נכס דיגיטלי ,שלא כמו בית שהוא נכס פיזי,והוא בא בכמה צורות. במקרים רבים הנכס הדיגיטלי מכפיל את עצמו פי כמה וכמה מונים, אפילו בזמן קצר כמו שנה אחת.

תארו לעצמכם שאתם בעלים של בית  שאתם משכירים ומקבלים עליו כסף-  אז קחו את הדוגמה הזו והטמיעו תהיו בעלים של נדל"ן דיגיטלי . בטלו את הצורך בלמצוא "שוכרים טובים" בשביל הבית שלכם., ניתן להרוויח מהנדלן שלכם במגוון אמצעים ,כמו השכרה,מכירת מוצרים ושיווק שותפים , רווח מפרסומות ועוד.. המטרה היא להביא תנועה שתכניס לכם מבקרים, וזאת עושים באמצעות קידום הנכס שלכם במנוע החיפוש אורגנית, או יצירת קמפיינים ממומנים לתנועה מיידית.

יצרנו את המאמר הזה במיוחד בשביל להסביר מה הערך של הנדלן הדיגטלי הכולל את השינויים הגדולים ואיך הוא עובד בעולם הגדול.

נדל"ן דיגיטלי – עידן חדש לנדלן

אלה שרוצים לענות על השאלה הזו, מהו נדלן דיגיטלי, לרוב מציינים דומיינים בכדי להסביר את הדברים. אז בואו נדבר על מהם דומיינים ואיך  הם נכללים כחלק מנדלן דיגיטלי. דומיינים הם אתרים שבהם אתם מבקרים על בסיס יומי, וכל יום יש מיליארדים של משתמשים הגולשים באינטרנט מכל העולם, 24 שעות ביממה, שבעה ימים בשבוע, 365 ימים בשנה!

כשאנשים משתמשים במונח "דומיין", הם בדרך כלל מדברים על השם של הדומיין, שהוא רצף התווים שמסמן את המיקום של האתר ברשת. לדוגמא,  google.co.il.דומיין שהוא בהחלט פיסת נדלן דיגיטלי מרשימה.

אז מה עושים ? יזמים רבים לוקחים דומיינים וותיקים(שפג תוקפם), "משפצים" אותם, מרימים אתר ומתחילים להזרים תנועה. זו דרך נהדרת להפוך דומיין שלא חידשו אותו ולהפוך אותו לנכס! אם אתם עדיין שואלים את עצמכם מהו נדלן דיגיטלי, למדריך המפורט כיצד למצוא דומיינים פגי תוקף הקליקו כאן..

דומיינים פגי תוקף

נדל"ן דיגיטלי – הזדמנות השקעה ענקית!

מהו נדלן דיגיטלי, אתם שואלים? כיום, משקיעים מנוסים רבים משקיעים בu בגלל שהוא מספק תזרים הכנסות יציב יחסית. בעמק הסיליקון, השוק החשוב ביותר הוא טכנולוגיה ויזמות אינטרנטית. משקיעים חכמים בונים נכסים דיגיטליים כי הם יודעים שהערך של הנכסים עולה עם הזמן. השוק של הנדלן הדיגיטלי מאוד משתלם.יש גם חממות שונות המעודדות השקעה בנכס אינטרנטי- חפשו אותם ברשת.

מהו נכס דיגיטלי – דוגמאות מהעולם האמיתי

אתרים – השקעה בנכס דיגיטלי כדוגמת בניית אתרים מניבה החזרים נאים. שלא כמו נדלן פיזי, הכסף נמצא במכירה דרך פרסומות, מכירת מוצרים, מסחור האתר הוא דרך טובה ליצור הכנסה דרך הרשת.

אפליקציות לפלאפונים – אפליקציות לאייפון או אנדרואיד מציעות למשקיעים הזדמנויות מצויינות להכנסה פאסיבית. השקות מוצרים ורכישות "בתוך האפליקציה " מגדילות עוד יותר את ההחזר על ההשקעה.

חנויות מקוונות – אמזון, חנויות למוצרים פיזיים וכו… יש אין סוף אפשרויות בעולם הדיגיטלי.עצבו מוצר, השיקו אותו באמזון, אטסי, איביי וכול..

קניין רוחני, בלוגים, אמנים – אתם יצרתיים? יש לכם רעיון שאתם חושבים שיהיה שווה הרבה? הבלוגרים,שכותבים על מה שהם אוהבים ועושים מזה כסף- אז תעשו מה שאתם אוהבים, תכתבו על זה , תתנו מידע נחוץ ותרוויחו מהתנועה, מכרו פרסומות, מוצרים ועוד..

למה אנשים משקיעים בנדל"ן דיגיטלי ואיך עושים זאת נכון 1

השקעה בנכס דיגיטלי

השקעה בדומיינים דורשת מחקר. זה כדי לוודא שאתם מחליטים על קנייה נכונה. שדומיינים עם סיומות CO.IL בדרך כלל הכי מבוקשים בישראל. אלה עם התוספות .org .net  וכדומה, בדרך כלל נחשבים לבחירה השנייה אצל רוב האנשים. דומיינים .com גם יכולים לתת בוסט טוב.

אז לשאלה כמה שווה נדל"ן דיגיטלי  וכמובן שהדומיינים הם לא האפשרות היחידה במקרה הזה… מודעות  AdSense, שטחי פרסום בבלוגים,  הכל תלוי בשיטות שבהן משתמשים. הצעות אפיליציה, בעברית- שיווק שותפים , השכרת אתרים,מכירת לידים, אם אתם עדיין תוהים האם כדי לכם להשקיע בנדלן דיגיטלי ..השארו עימנו.

נדלן דיגיטלי – יהיו בעלי עסק!

הנדלן הדיגיטלי נותן לכם את האפשרות להיות בעלי עסק משלכם ולעבוד מכל מקום. מה יכול להיות יותר טוב מזה ? נדלן הדיגיטלי יכולה להניב מכמה מאות שקלים להשלמת הכנסה בחודש ועד מיליונים ויותר..

נחזור לדומינים לדוגמא: מבחינת החלק היותר יצירתי של שם הדומיין הכל נח בלחזות מה אנשים ירצו לקנות. לדוגמא, אנשים קנו את הדומיין YAD1, מזהים פוטנציאל לחיפוש, כמו vape.co,il וכול..

סיומות דומיינים כאלה הם מלאי של דומיינים שניתן לרכוש עוד לפני שאפילו ניתן להשתמש בהם ברשת. כמעט בכל המקרים, לסיומות האלה יש ערך מיוחד של נדירות, והמחיר שלהן יכול להיות גבוהה מאוד.

חנויות באינטרנט יחליפו את הפיסיות

e-commerce , או מסחר אלקטרוני, בדרךכלל בנוי מחנויות באינטרנט, בהן המבקרים יכולים לרכוש מוצרים או שירותים שאז נשלחים ישירות אליהם באופן דיגיטלי או ב"עולם האמיתי". שפע ההזדמנויות ביזמות אינטרנטית למעשה קיים שם בחוץ..

כשחנות אינטרנטית מקבלת הרבה תנועה , הערך שלה גדל מדי יום. בשלב זה, הבעלים של החנות יכול לשקול הצעות מקונים ע"י מכירתה ולעשות רווח נאה.

נדלן דיגיטלי הוא הזדמנות השקעה טובה מאוד ליצירת נכסים דיגיטליים מניבים מכיוון שהוא מציע זרם הכנסה יציב, קלות תפעול והרבה יותר. בעתיד הקרוב, נתח העסקאות בעולם המסחר האלקטרוני צפויות להגיע ל51%, ובכך לעקוף את הקניות בחנויות פיזיות- תראו את מצבם העגום של הקניונים בימינו. העתיד הוא דיגיטלי.

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות