.שנת 2018 החלה עם מספר שינויים בשירות גוגל לעסק שלי – עדכון המדיניות לביקורות. לפי העדכון המדיניות החדשה, אין אפשרות לפרסם ביקורות שליליות לגבי מקום העבודה הישן באמצעות הכלי גוגל לעסק שלי . שינוי זה הובא על ידי גוגל לאחר שדווח ניצול לרעה של הכלי על ידי העובדים לשעבר שבחרו להתנקם במעסיק שלהם.  הפקטור החשוב בגוגל לעסק שלי היא בעצם הכלי שמאחורי הרייטינג המופיע על המסך בעת חיפוש עסק מסוים באמצעות מנוע חיפוש.

עדכוני מדיניות גוגל הביקורות של כלי גוגל מיי ביזנס

עובדים לשעבר לא יכולים לפרסם ביקורות

עובדים לשעבר ונוכחיים לא יכולים לפרסם ביקורות בגוגל לעסק שלי

בהתאם למדיניות גוגל לקוחות כמובן מותרים להגיש חוות דעת שלילית על מקומות שבהם ביקרו.  יוזמה זו נלקח לשיפור הדיוק של הכלי. Google Maps והיא אחד המקורות האמינים ביותר של המידע. ללא עדכון האחרון זה היה הופך מאתגר  מאוד לנהל את הביקורות  עם כמות ניכרת של דירוגי שווא. על פי המדיניות של גוגל, כל פיסת תוכן באינטרנט הוא קריטי מאוד, ובמיוחד כשמדובר בדירוג עסק באינטרנט. מוקדם יותר לפני השינויים, העובדים הותרו לפרסם כל סוג של ביקורת עבור המקומות שביקרו ועבדו בהם.

על פי 'גוגל',רישום ביקורת שלילית לגבי החברה עלול להרוס את המוניטין של הארגון, להוריד את הדירוג של החברה  בגוגל לעסק שלי – חוות דעת לגבי החברה כדעה אישית, מאמינים בגוגל שזה ניגוד אינטרסים מובהק .

עדכונים עבור גוגל לעסק שלי

גוגל ממשיכה לשפר את הכלים שלה והכניסה עם השנה האזרחית החדשה 2018   את מדיניות הסקירה ההוגנת  עבור המשתמשים. תחת מדיניות חדשה זו, אין הפרט יורשו לפרסם ביקורות שליליות עבור מקום העבודה לשעבר או שעובד או עבד בו  בהתאמה. אכיפה זו של המדיניות נעשתה בכדי לספק את הדירוגים הטובים והאמיתיים ביותר של ארגונים ועסקים בפלטפורמה.

הוספת סרטוני וידאו לפרופיל גוגל לעסק שלי

הוספת וידאו לשירות גוגל לעסק שלי

הוספת וידאו לשירות גוגל לעסק שלי

בדקנו בכמה פרופילים עסקיים, ובחלקם גוגל פתחה את  האפשרות החדשה להוסיף סרטון לפרופיל גוגל לעסק שלי , שכמובן אופציה חדשה – תוכלו למצוא את האפשרות דרך גוגל והעסק שלי ואז לחיצה על המקטע תמונות. תחת הכרטיסייה רואים אופציה להוסיף  סרטונים  בחלק העליון  של המסך.
ברגע שקטעי וידאו מאופשרים ומעדכנים את האופציה, המחפשים יהיה מסוגלים  לראות את הוידאו גוגל לעסק שלי בעת גישה הרישום המקומי שלך:
גוגל התחילה  לאחרונה לאפשר סרטונים עם חוות דעת רישומים מקומיים וגם את היכולת של מדריכים מקומיים להוסיף קטעי וידאו כמו גם רשימת בתי עסק בGoogle.

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות