אז מה השתנה בזמן האחרון בגוגל לעסק שלי ? מסתבר שהרבה –  אז אתם בוודאי קראתם את המאמר הקודם שהוצאנו על העדכונים בגוגל לעסק שלי ב2018 ,ובטח מתים לדעת על מה חדש בחודש מאי-  אז אם עדיין לא שמעתם כדאי שתקראו את המאמר הבא,בנוסף למאמר הקודם בלינק למעלה.

אז בלי עוד עיכובים בואו נתחיל:

לוח בקרה חדש לסוכנויות

לוח בקרה של גוגל לעסק שלי לסוכנויות

לוח בקרה חדש לסוכנויות

בפעם הראשונה, גוגל מאפשרת לסוכנויות לרשום חשבונות של גוגל לעסק שלי.

סוכנויות רשומות עם GMB יקבלו גישה ללוח הבקרה חדש שנועד לענות על הצרכים של הסוכנות.

אחד היתרונות העיקריים של לוח הבקרה של הסוכנות הוא היכולת לנהל מספר בלתי מוגבל של מיקומים. חשבונות שאינם בהגדרת הסוכנות מוגבלים ל 100 מיקומים.

ניתן ליצור קבוצות משתמשים שיאפשרו לסוכנויות לנהל צוותים פנימיים ולשלוט בגישה למיקומים.

סוכנויות המנהלות מספר משמעותי של מיקומים יוכלו לגשת אליהם ביעילות רבה יותר עם פונקציונליות חיפוש משופרת בלוח הבקרה של הסוכנות.

גוגל הציגה גם כמה שיפורים עבור סוכנויות המנהלות חשבונות באמצעות ה-API של גוגל לעסק שלי ב-Google.

עדכון ה-API העדכני ביותר כולל יותר מהתכונות החדשות שנוספו לאחרונה לממשק האינטרנט, כגון הצעות הודעות ותיאורי מסחר.

עדכון זה יצא לפועל בשבועות הקרובים- טתם יכולים לקרוא עוד על זה כאן

תיאור העסק בגוגל לעסק שלי חזר

תיאור עסק בגוגל לעסק שלי

ניתן לכתוב תיאור עסק

גוגל לעסק שלי (GMB) לאחרונה החזירו  את השדה לתיאור העסק , אשר גרם לנו בתעשיית החיפוש המקומי לומר "כל הכבוד"  .

להלן מספר דברים שעליך לדעת אודות התיאור ומספר עצות שימושיות שיסייעו לך להפיק  את המרבי  מהשינוי החדש/ישן.

גשו לסוף הדף בפאנל המידע בניהול גוגל לעסק שלי

ניראות התיאור הוא באמת חשוב , מה שגורם לי לשאול כמה להשקיע ביצירתו.

התיאור של העסק יופיע  מתחת לשאלות ותשובות (Q&A), מתחת לפוסטים ומתחת לביקורות הלקוחות. בגלל שהנראות שלה לא בולט מספיק לדעתי, הייתי מציע לנצל את הפלטפורמה של הפוסטים להעברת עדכונים ללקוחות ומידע חשוב שאתה שיופיע  ממש מול העיניים של הלקוחות שלך.

הוא אינו מחליף את העורך הנוסף

סיכומים מערכתיים הם התיאורים הקטנים המופיעים בראש לוח הבקרה עבור עסקים פופולריים. לא לכל העסקים יש כאלה; הם נכתבו באופן אוטומטי  על ידי גוגל עסקים ולא ניתן לשנותם. עסקים בעלי סיכומי מערכת יכולים עדיין להוסיף את התיאור GMB.

תיאורים של גוגל לעסק שלי לא מופיע בגוגל אפליקציות ומגוגל מפות

תיאור שאנו נותנים של העסק בגוגל לעסק שלי (GMB) לא מופיע ב-google maps בדפדפן או באפליקציה מפות של גוגל, הם מופיעים רק בחיפוש. תיאור אוטומטי  מאת גוגל , מצד שני, מראים בשניהם.

הנחיות לתיאור

הקווים המנחים GMB להבהיר אילו סוגים של תוכן אתה לא יכול לכלול, כגון רמיזות מיניות או תוכן הקשורים למכירת מוצרים ושירותים לא חוקיים.אם תוסיף תוכן שמפר את הקווים המנחים, תגלה שכאשר תנסה לשמור את התיאור שלך, גוגל ידגיש את כל המקטע בכתום כדי להתריע שהוא הוסר.

מגבלת תווים: 750

סה"כ יש  750 תווים לתיאור , אבל רק  250 הראשונים  הם מה שמציגים בלוח הידע בחיפוש. לאחר מכן, התוכן נחתך, אך הוא עדיין בתיאור גוגל עסקים  שלך. הירידה בתווים מ 4,500 הקודם כדי 750 היה כנראה נעשה כדי להפחית  את כמות ה"ספאם"  שניתן להספים בתיאורים.

שדה התיאור כנראה לא פקטור המשפיע על הדירוג

זה מוקדם מדי לומר בוודאות, אבל עד כה, לא ראינו כל upticks מרכזי בדירוג עבור מילות מפתח המסומנים בשדה תיאור. במקום לדחוף כמו מילות מפתח רבות ככל האפשר בתיאור, הייתי מתמקד הדגשת הצעה מכירה ייחודית (USP) של העסק.

בונוס

השתמש בטקסט ומאמרים מתוך מודעת הפרסום הטובות ביותר  שלך כהשראה בתיאור העסק שלך בגוגל עסקים– ניתן ללמוד עוד על זה בלינק המצורף.

כמו כן גוגל  ממשיכה לנסות להציע מידע נוסף ישירות בתוצאות החיפוש עבור עסקים, וזה הופך לחיוני יותר עבור עסקים ומשווקים בכדי למדוד תנועה ושיחות מגוגל  לעסק שלי בנוסף ל – analytics.

אנחנו רואים תנועה והמרות המתרחשים מחוץ לאתר, ואני חושב שהמגמה ההולכת וגדלה וגוגל ממשיכה להוסיף יותר תכונות כאלו . תיאור העסק שלי יכול לגרום  ללקוח  שלא צריך להכנס  לאתר בכדי לקבל את המידע הדרוש בכדי לבצע החלטה רכישה או יצירת קשר עם בית העסק.

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות