אז בטח חשבתם על כמה דברים שהחלטם לעשות בשנת 2018 – ללכת למכון. כושר, להתחיל דיאטה ללא גלוטן ,  להתקשר להורים יותר, ובוודאי לחשב מסלול מחדש עבור אסטרטגיית מחקר מילות מפתח בקמפיין קידום אתרים.

תוכנית הקידום  עבור שנת 2018  צריכה להיות בראש סדר העדיפויות עבור כל  העסקים המתמתחים בשיווק דיגיטלי ולקוחותיהם.כולם יודעים באיזה מהירות העולם הדיגיטלי יכול להשתנות, עם כל העדכוני החיות של גוגל למיניהם כל ימי שני וחמישי, ויש האומרים ממש על בסיס יום יומי.זה נוח מדי להיות תקוע באותה שגרה, וליישם את אותה האסטרטגיה שוב ושוב- אך במקצוע שלנו זה לא עובד ..

. ובכן, זה הזמן לשינוי. הדיאטה החדשה יכול לחכות עוד חודש, אבל אסטרטגיית קידום אתרים ממש לא . לא אם אתה רוצה להיות בין הראשונים בתוצאות החיפוש האורגניות של גוגל .הגיע הזמן לבדוק את תוכנית הקידום האורגני הקיימת שלך ולבחור בתוכנית העדכנית ביותר ואת התחזיות לשנה וכמובן , ונסקור  כיצד ניתן לשפר את האסטרטגיה הנוכחית שלך, ועל מה כדאי יותר להתמקד.

לבדוק את מחקר מילות המפתח

על מחקר מילות מפתח ודברים שצריך לקחת בחשבון  בשנת 2018 1

אתה חייב להתחיל איפשהו, איזה מקום טוב יותר מאשר בהתחלה. לפני שאתה הולך מגרסאות באתר שלך או ערבוב אסטרטגיית תוכן, עליך לוודא כי מילות המפתח מתעדכנות.ולבקר את מחקר מילות מפתח, עדכון הנתונים שעליה ביססת בתחילה ההחלטות שלך. . אנשים משתנים, לשנות הרגלים, שינויים בטכנולוגיה. הסיכוי גדול שמה שאנשים מחפשים השתנה גם הוא.

בהתאם לפני כמה זמן אחרונה סקרת את מילות החיפוש, אתה עשוי לגלות כי ישנם כלים נוספים לרשותכם לחזק את מחקר מילת המפתח עם נתונים ממקורות שונים- בבקשה לא לסמוך רק על מתכנן מילת המפתח של גוגל – אנחנו  ממליצים על  SEMRush במיוחד ואת כלי מילות המפתח של kwfinder שתוכלו למצוא את הציון לקושי מילת מפתח לקידום.

 

חשוב יותר, כאשר אתה מחליט אילו מילות מפתח להקצות לאילו עמודים, זכור שהמשחק השתנה. יש צורך ליצור דפים נפרדים עבור כל וריאציה של מילת מפתח. יש דבר קטן שנקרא אינדקס סמנטי חבוי, זה עושה את רוב העבודה הקשה בשבילכם .

 

להתמקד במקום בנושאים ואת ההקשר של העמוד, יותר מאשר להתמקד על מילות מפתח ספציפיות. מנועי החיפוש חכמים יותר מתמיד; כל עוד אתה מעניק ערך, אתה יכול להיות בטוח  שגוגל מסוגל להבין את השאר ללא צורך לדחוף חמישה וריאציות של מילת המפתח לאותו הדף  -נדבר על זה בהרחבה במאמר הבא.

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות