אחת האסטרטגיות הטובות ביותר בקידום העסק המקומי שניתן להשתמש בו בכדי לשפר את הדירוג בחיפוש מקומי היא לעשות אופטימיזציה לרישום העסק שלי ב- Google (GMB). אף-על-פי שבטענה הרישום שלך והעסק שלי בגוגל לא מבטיחה הדירוג בתוצאות החיפוש של גוגל, מוז ומקורות קידום אתרים אמינים אחרים הראו GMB רישומים כדי להיות הגורם הבכיר חיפוש מקומי ידוע.

: https://moz.com/local-search-ranking-factors)

גוגל לוקח את השירות גוגל עסק שלי ברצינות. במהלך השנים שהשירות קיים  GMB  היה במקום, גוגל הוסיפה תכונות נהדרות שעוזרות להכין רשימת בתי עסק מקומיים חזקים יותר. תכונות אלה מאפשרות לבעלי עסקים לכלול פרטים נוספים אז לקוחות פוטנציאליים חיפוש עבור העסק שלך. באפשרותך ללמוד עוד אודות מה שיש לך להציע.

אחד השיפורים האחרונים שנוספו אל רשימת בתי עסק בגוגל לעסק שלי נקרא פוסט ( מאמרים בעברית). הדבר הגדול על הודעות גוגל היא כי כאשר לקוח פוטנציאלי מחפש עסק מסוים ב- Google, הפוסט מופיע בחזית– בחלונית בית העסק:

מדהים איך זה תופס את תשומת הלב של המבקרים

סוגים של פוסטים בשירות גוגל לעסק שלי ליצירת חיבור מיידי עם הלקוחות שלא ידעתם 1

פרסום מאמרים בגוגל לעסק שלי יכול לכלול תמונה,או פוסט עם תמריץ של הנעה לפעולה (CTA) וכתובת URL המשמשת לקישור דף נחיתה או אתר האינטרנט שלך. לכל פוסט יש מגבלה של 300  תווים, אבל רק 100 התווים הראשונים  של הפוסט או פחות מופיעים בחלונית המידע של העסק.

כמה טיפים לפרסום פוסט בגוגל לעסק שלי

להישאר עם 80-100  מילים לכל פוסט.(אף-על-פי שמותר לכתוב עד 300 מילים בהתאם לסוג המכשיר, לא כל התווים יהיו גלויים, ומספר התווים המוצגים ישתנו – במיוחד בין התקנים ניידים ושולחניים.

לעניין דרכי הקידום אתרים  המומלצות הבאות, הקפידו לשים מילות מפתח, המסר החשוב ביותר לכיוון התחלת  המאמר שלך.

גודל התמונה הטובה ביותר עבור הפרסום שלך בגוגל 750 x 750, התמונה צריך להיות במרכז  כך שזה עדיין יראה טוב אם זה חתוך. לא להעלות תמונה קטן יותר 250 x 250 — לא תתקבל. הקפד בתצוגה מקדימה של ההודעה לפני הפרסום. אם אינך מרוצים מאיך  שנראת  התמונה שלך, נסו להחליף עם תמונה בגודל 400 x 300.

אם על התמונה כלול טקסט , זכרו כי הטקסט עשוי להגיע אליו למכשירים ניידים. במידת האפשר, עדיף פשוט להקל  רק עם תמונה וטקסט בצד .

באמצעות הפוסט- יש לכם הזדמנות להתדבר ישירות עם הלקוחות שלכם,  אז דברו בגובה העיניים עם באמצעות האופציה המעולה הזאת.

ודאו כי  את דף הנחיתה שתשלחו למבקרים אכן  תואמת את תוכן המאמר , ועונה על הציפיות של המבקר באתר.

סוגים של פוסטים בגוגל העסק שלי

סוגים של פוסטים בשירות גוגל לעסק שלי ליצירת חיבור מיידי עם הלקוחות שלא ידעתם 2

אחד הדברים הנפלאים של גוגל לעסק שלי הם שהם יכולים לשמש פלטפורמה נהדרת לקדם עסקאות, מכירות, אירועים או מוצרים ישירות מ- Google חיפוש. כדי להפוך את השירות  שלי ב- Google מותאם לעסקים יותר וקיימים סוגים שונים של גוגל פוסטים  שניתן ליצור:

  • קביעת פגישה
  • הזמנה מקוונת
  • קנייה
  • למד עוד
  • הירשם
  • מימוש הצעה
  • אירוע

 

נסו להיות יצירתי עם הפוסטים עם לחצן ההנעה לפועל/ תבחר להשתמש. אם אתה מוכר מוצר, השתמש "לקנות" או "להזמין באינטרנט" אפשרות. (הערה: כדי להזרים מבקרים אל החנות או העסק שלך, צור דף נפרד באתר האינטרנט שלך, זה מראה את המוצר שאתה אתה שמציעות בפוסט שלך ולאחר מכן לכלול פרטי הקשר של החנות שלך בדף זה אותו כל כך קל לאנשים למצוא את המיקום הפיזי של העסק שלך או מספר טלפון.

 

רוצה  שהמבקר יקבע פגישה איתך ? בחר "קבע פגישה " וקישור ליומן פגישות שלך באתר או תכלול את מספר הטלפון שלך שיהיה קל ללקוחות להתקשר אליך בכדי לקבוע פגישה. רוצה להגדיל את רשימת התפוצה בדואר האלקטרוני שלך? בחר באפשרות "הירשם"   את עושה מכירה או מציעה קופון?

לבחור "לקבל הצעה" ולא כוללות הצעה מיוחדת או קופון-משהו שיעזור ללקוח הפוטנציאלי לקנות ממך.

שים לב כי ניתן גם ליצור "אירוע". אירוע הוא כל דבר שיש לו תאריך התחלה וסיום כלומר מכירה עשוי להתחיל ב- 1 בינואר, מסתיים ב- 5 בינואר או זה יכול להיות אירוע בפועל כמו אירוע מוזיקלי על האירוע להישאר "חי" על הרישום שלך והעסק שלי גוגל ולהסגר מיד מיד לאחר תאריך סיום האירוע. שלאחר האירוע עדיין יופיע בארכיון אך לא יוצגו בחלונית ידע העסק.

כיצד להשתמש בפוסטים כדי ללכוד את התשומת הלב של המבקרים

כאשר אנשים מחפשים את העסק שלך באינטרנט, גוגל לעסק שלי יופיע בראש תוצאות החיפוש . וודאו שכל הפרטים נמצאים::

החלונית ' מידע '

לנצל את השטח הזה כדי ליצור פוסט שילכד את  תשומת הלב של המבקר. הפוסט GMB המאפשר לך לשוחח ישירות לאדם שרואה את הדף הזה באינטרנט – ולגרום לו להגיב לנו.

. אל תבזבז תווים יקר עם מלית השטאג# או מילת המפתח – זה לא נותן לך שום תועלת מבחינת קידום ונראה ספאמי למשתמש.

השתמש במקום יקר זה במשהו בעל ערך ללקוחות הפוטנציאליים שלך –  לפרטים נוספים וייעוץ צרו קשר עם נציג GO-DIGITALI

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות