– גוגל הודיע היום כי עסקים יוכלו להעלות וידאו  לדף הפרופיל בשירות גוגל לעסק שלי – נבדק וזמין כעת עבור בעלי עסקים בפאנל הניהול בגוגל לעסק שלי.

בעלי עסקים יכולים  להציג קטעי וידאו שנוספו על-ידי הלקוחות להעלות קטעי וידאו לעסקים שלהם האורך המקסימלי וידאו הוא  30 שניות –  לאחר שסרטון המועלה  יכול לקחת עד 24 שעות  שזה יהיה באוויר בכרטסת תחת התמונות  על העסק ב- Google Maps ובתוצאות החיפוש האינטרנט המקומי  בגוגל לעסק שלי.

ללקוחות  בקרוב יהיה את  היכולת לסמן סרטונים לא הולמים באמצעות פאנל הניהול שלהם, ולכן גוגל גם מבטיח תמיכה בעתיד באופציה חשובה זו.

על מנת להוסיף וידאו לעסק שלך, יש ללכת לוח הבקרה של גוגל והעסק שלי, לחץ על "תמונות" ולאחר מכן בחר את הקישור "הסרטונים" בחלק העליון. לאחר טעינתו, בחר את האפשרות "סרטון פוסט".

הבנת לוח הבקרה שלך

מרבית בעלי העסקים מצאו כי ממשק גוגל לעסק שלי הוא אינטואיטיבי ומובן מאליו. הוא למעשה, אחרי הכל, עוצב במחשבה של פשטות. אבל כמו במקרה של הרבה כלים פשוטים, קיים הבדל ניכר בין השימוש בו והשימוש הראוי שלו.

המשמעות של שימוש בגוגל לעסק שלי באופן ראוי הוא שימוש עבור שלוש מטרות
ייעודיות (ראה במבוא) וזה מתחיל בהבנה טובה יותר של לוח הבקרה שלך- פשטות, מידע נכון ושילוב כלים שמאפשרים אופטיציזציה לרשומה – ולעשות מה שהמתחרים שלכם עדיין לא עושים כמו סרטוני וידאו.

איך מעלים סרטון וידאו לגוגל לעסק שלי

גרור ושחרר את הוידאו לתיבה.

הוידאו יתחיל להטען.

לאחר שהסרטון מועלה, זה יכול לקחת קצת זמן עד ושיופיע בתצוגה שלך.

הוספת וידאו לגוגל לעסק שלי

הוספת וידאו לגוגל לעסק שלי

קטעי וידאו יופיעו בכרטיסיה תחת הלשונית בגוגל לעסק שלי.

הלקוח יכול להעלות קטעי וידאו שניתן  למצוא בלשונית לקוח.

ניתן למצוא קטעי וידאו שהועלו  הלקחות בכרטיסיה על ידי הבעלים.

כל קטעי וידאו ניתן לצפות יחד בכרטיסיה  סרטונים.

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות