מקדמים צריכים להגדיר מחדש מה הם חושבים על קידום ב-2019

קידום אתרים זה לא מובן מאליו

אם אנחנו ממשיכים בהתמדה בהנחה  שה SEO תלוי גורמים ידועים והנחיות, ניתן לתארו במסגרת של שני סוגים עיקריים של עבודה: קידום אתרים SEO מורכבים ואסטרטגיה תוכן. מעבר קידום אתרים מבוססים נתונים אנליטיים.

סריקת אתרים ואינדוקס בהצלחה ולעשות –היא עבודה מורכבת-  האינטרנט היא ביסודה רשת אלקטרונית, קידום נעשית על אופטימיזציה של פלטפורמות טכנולוגיות אלה ועל מציאת תכנים ואתרים ציבוריים  שעליהם לסרוק את הרשת בכדי לאתר תוכן, כלומר לפני אתר  הדירוג  נקבע האם את התוכן ניתן לסריקה ואינדקוס.  בגלל השינויים בין התקנים, כגון שולחן העבודה, ניידים, ועל הדרך למעלה בתוצאות החיפוש של היום, יש לנו פעולות מורכבות באינטרנט המערבות מדיה עשירה, העדפות גלישה של צרכנים בין אם מחשבים שולחניים וניידים, כגון שיפור יישומי אינטרנט ואפליקציות תוכן מעובדות  באמצעות שפות תכנות ופיתוח .הגברת בעיות אלה ערך האצת ואת הצרות השהיה גדל והולך, קידום הטכנולוגי של היום משמעותה מומחים יצטרכו להמחות בשיווק בשילוב עם ידע וניסיון בפיתוח מיומנויות טכנולוגיות.

מאמרים

תוכן הוא המלך

אופטימזציה לתוכן זה הפקטור החשוב ביותר כיום

ברגע שהתוכן יהיה לניתן לגילוי על ידי המנוע החיפוש-  החיפוש אורגני הטבעי מוכיח את עצמו. רק אז אפשר להתרכז ולשים דגש על אסטרטגיית תוכן, אשר יכול להיות התמחות שונה לחלוטין. ה אסטרטג תוכן של היום להבין עושים קידום אתרים בכדי שניתן יהיה ליצור ולבנות מפגש  דיגיטלי   שעשויים להוות פלטפורמה לרכישה באינטרנט. תוכן שנוצר ללא הבנה איך האנשים צורכים אותו , מי הם, מה  המניעים  שלהם ומה יחס ההמרה לתכלית העסקית שלנו, יהיה בסופו של דבר לא מוצלח.אפשר להציע לגוגל לאנדקס כתובת שלנו על ידי הצעה לגוגל google submit url  לסרוק באמצעות הכלי

להבהיר את המצוקה

לאור הקושי לעשות קידום אורגני בגוגל  של היום-  זה לא מפתיע כי יש  בלבול רב   עדיין בכל הפקטורים המיטבים עם הקידום. . עם זאת, האתגר לאור התחרות והקושי לקדם ישאיר למען  האמת את הטובים ביותר בשיווק דיגיטלי –  יש יותר עבודה – ובהתאמה תוכן איכותי תופס מקום של כבוד בתהליך הקידום המודרני.

קידום אתרים של היום

קידום אתרים לא צריך להתחייס רק אל החוויית תוכן בלבד, כי ללא דברים נוספים כמו איזכורים ברשתות חברתיות וקישורים רלוונטים – עדיין זה לא יעבוד במלואו . אך זה קריטי מכוון שהמוצר האולטימטיבי והשיווק טוב-  ניתן להגיע בצורה אופטימלית אל כמות האנשים שמחפשים את הדבר הספציפי בצורה הטובה ביותר. הנתונים מאורגנים ובהתאמה נכללים גם חלקים שונים של תוכן לעזור בהשגת המטרה –  מסייע לאדם הנכון למצוא מה מציע המותג שלך באותו זמן שהם רוצים לחשוב  על זה. אסטרטגיית התוכן של היום חייבית להטמע אצל בעלי  התפקידים בעת ביצוע קידום אתרים בגוגל  איכותי  .

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות