קידום אתרים לעורכי דין ללא איש מקצוע מיומן זה אומר שאתה,עורך הדין ,תתפנה מעיסוקך הרבים ותפנה לך את הזמן  לכתוב מדי יום, באופן קבוע מעודכן מאמרים , לעשות מחקרי מילות מפתח, ייעודיים ומבוססי איזורים, לפרסם  במאמרים ובלוגים כך שתקבל את החשיפה אל יותר אנשים אשר מחפשים את השירות שלך? התשובה לא בהכרח מידה אחת המתאימה לכולם אבל בהתבסס על מספר גורמים, תוכל להחליט בקלות או לא עושה שאופטימיזציה למנועי חיפוש משלך הגיוני עבורך.

ראו הוזהרתם – קידום אתרים כולל הרבה יותר מאשר לפרסם תוכן איכותי עם כינויי הכותרת הרצוי, תגי כותרת ותיאורי מטא עבור עורכי דין, או עבור כל סוגי האתרים והמקצועות, יש הרבה משתנים שעליך לשקול בעת קבלת ההחלטה לקחת מקדם אתרים או לעשות קידום בעצמך או לשכור חברת שירותי קידום באינטרנט שתעשה את זה עבורך.

קידום אתרים לעורכי דין לפי כללי האתיקה

קידום אתרים לעורכי דין לפי כללי האתיקה

 קידום אתרים לעורכי דין וכללי האתיקה

בכלל בשנים האחרונות חלה מהפכה בכללי האתיקה הנוגעים לשיווק דיגיטלי הכולל קידום אתרים לעורכי דין. באופן עקרוני מותר כיום לפרסם ולשווק כמעט בכל פלטפורמה ואמצעי, לרבות בוידאו וככל ששומרים על כבוד המקצוע ולא עוברים על כללים אתיים.
יש להתעדכן לגבי החלטות מצד הלשכה, אז משתמשים בכללים המנחים של המדיה מסורתית, אבל עם התאמה לדיגיטל .- לעניין מדיה יש  איסור על שלטים, מדיה מסורתית עיתונות טלווזיה וכו'.

אפשר לעשות המון דברים בעולמות הדיגיטל-  קידום אתרים אורגני, אדוורדס ,פייסבוק וניוזלטר, בלוג עם תוכן בעל ערך.
למה כן צריך לשים לב : , לשים לב  לשמירה על חיסיון ופרטיות  כשמדברים על תיקים ופעילות  שם של הקולגות מהתחום.  גם תמונות ואמצעים אחרים ויזואלים יש להשתמש בזהירות רבה. האיסורהאגרסיבי ביותר הוא שאסור לעודד צריכה של השירות, אבל כן אפשר להבהיר מתי עדיף להיעזר באנשי מקצוע כל עוד זה נעשה באופן ראוי ומכבד.

כאשר בוחנים האם ניתן לעשות קידום אתרים לעורכי דין בעצמך-  יש לקחת בחשבון את הדברים הבאים:

עורך דין שעובד לפי חיוב שעתי

שיווק משרד עורכי דין

שיווק משרד עורכי דין ללא מקדם מקצועי ?

אם אתה מחייב לפי שעה, ייתכן וקידום אתרים לא יהיה שווה את הזמן שלך. לעורך דין הכותב בלוג לקידום היכול לקחת לו שעה וחצי מתחילתו, וזה אם הוא מנוסה.  בהתחשב בעלות לעומת הזמן שיש לו להשקיע ופחות להתעסק בעסק שלו ובהכנסות פוטנציאליות הוא בזבז את הזמן  על פוסט בודד. בעצם ,הוא החמיץ ההזדמנות לפגישת ייעוץ נגיד או עיסוק בעניינים שונים של המשרד בגינם יש  שכר טרחה שהוא יכול להרוויח הרבה יותר בזמן הזה.

האם השוק שלך הוא תחרותי

. מישהו עם חזון ארוך טווח – קידום אתרים זה מרתון, לא ספרינט. הבעיה היא שאין שום ערובה כי אחד ,או שניים ,או  אפילו 10  פוסטים יוכלו ליצור ההתקדמות אם השוק שלכם  הוא תחרותי. אלא אם אתה נהנה לכתוב בשביל הכיף, אשר יכול להפוך להיות משימה סזיפית למדיי.

אצלנו מספר אנשים עובדים על קמפיין.אחד. לעבודה  בצוות יתרון משמעותי למדי אפילו אם  העסק הקטן ביותר צריך קידום ועדיף לו להתמקד במה שהוא עושה הכי טוב – בעסק שלו.

האם יש לכם סבלות וראייה לטווח ארוך

הטבע של אופטימיזציה למנועי חיפוש היא בגלל זה לטווח ארוך, זה לא מיידי באותו אופן כמו שמשהו מפעיל אדוורדס. אם אתם רוצים לראות תוצאות במיידי – אז אל תלכו  להשקיע זמן או כסף בקידום אתרים אורגני, יש להשקיע משהו שיכול לספק התשואה מיידית- במידה ויש לכם את האפשרות לשלם את העליות הכבדות לקליק בנישות התחרותיות כמו עריכת דין . יש לחשוב בזמן הזה בשנה הבאה , כאשר עושים את הסיכום השנתי , אם זה השתלם להשקיע את כל הכספים בקידום ממומן , ומה ההחזר על ההשקעה שלכם בתקציב השיווק.

האם אתם טכנופובים?

המילה המטא מפחיד אותך? אם זה זה לא בהכרח מעניין אותך להתעדכן עם המילה האחרונה בתחום-   בלוגים, ספרים, פורומים על האלגוריתם של גוגל  ועדכונים האחרונים, כיצד להגדיל את הסמכות לאתר וכיצד לוודא שאתה לא מקבל עונש.  הבעיה היא כי לרוב האנשים אין תוספת של  20 שעות בשבוע כדי לעשות את המחקר. החדשות הטובות הן כי אתה בהחלט יכול לקבל עדכונים חמים על הנעשה בשטח.אם אתה  אוהב להתעדכן על כל  מה שקורה באינטרנט, ואז לא תהיה לך בעיה להבין  ליישום שיטות חדשות ועקרונות לקדם את האתר שלך – ייתכן אפילו שיהה לך כיף לעשות את זה- אבל המכשול העיקרי הוא חוסר בזמן.

עורך דין  – תן למקדם אתרים לעשות את העבודה

קידום אתרים הוא מאוד טכני! אם אתה לא מחשיב לוקח מדקדק תשומת הלב לכל פרט הזמן הדרוש עם חלק המורכבות הטכנית של SEO למשל מבנה האתר, קישור פנימי וחיצוני,כתיבת תוכן וכו ', אז זה לא ממש שווה את זה כדי להתחיל. שלא להזכיר את ההנחיות המתאימות כי ארגונים כמו הבר שהגדרת. אתה מכיר הנחיות לתקינה עו ד השיווק באינטרנט? ? יש לך זמן כדי לוודא כי התוכן שלך עומד בדרישות אלה? השאלה הראשונה הייתה, "לעשות קידום אתרים לבד?  אבל יכול להיות מתאים יותר לשאול,

שורה תחתונה

השורה התחתונה באמת מגיע עד עלות אלטרנטיבית, זה הזמן שאני מבלה ביצירת תוכן או ליצור אזכורים או לחקור את הדרכים החדשות ביותר להישאר רלוונטי והאם זה באמת שווה את הזמן שאני במקביל יכול להשקיע  בעסק שלי- פנו אלינו ונבנה עבורכם פתרון כולל המתאים במיוחד עבורכם.

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות