קידום אתרים לעסקים קטנים ושימוש במדיה הדיגיטלית לשיווק נכון

כששאלנו בעלי עסקים קטנים בערים שונות בארץ איך הם משווקים את העסק שלהם ברמה המקומית, התשובה שלהם הייתה לרוב  בשיטה המסורתית, מפה לאוזן, פליירים וכול.. שיטות אלו הן היחידות שאין לבעל העסק שליטה בה. אם אין נוכחות ברשת לעסק מקומי אין כמעט סיכוי שמישהו יגיע אליו או ימצא אותו ובכך הלקוחות יגיעו אל המתחרים שלכם. כל זה הולך להשתנות- קידום אתרים לעסקים קטנים עם Go-digitali .

 נוכחות דיגיטלית ברשת

קידום אתרים לעסקים קטנים ושימוש במדיה הדיגיטלית לשיווק נכון 1

אימוץ כלי שיווק דגיטליים ע"י עסקים קטנים

מחקרים הראו באופן מובהק שעסקים קטנים שמאמצים כלים דיגיטליים ויש להם נוכחות ברשת, צומחים מהר יותר ויציבים יותר, ויש לכך השפעה משמעותית על העסק עצמו אבל גם על האנשים והלקוחות שאותם הוא משרת .אנחנו בגו-דיגיטלי החלטנו להרים פיילוט לפרויקט קידום דיגיטלי לעסקים על מנת להתחבר לעסקים הקטנים, ולבדוק מה הצרכים שלהם

עסקים שמאמצים כלים דיגיטליים יצמחו יותר מהר –ליווי אישי יכול להשפיע על צמיחת העסק. חשוב להבין שלרוב בעלי העסקים הקטנים עושים את כל התפקידים, וקשה להם להתמחות גם בניהול וגם  בשיווק. מצד שני נראות דיגיטלית היום היא בסיסית כמו שהיה פעם דפי זהב וטלפון קווי – ככה ניתן לתקשר עם לקוחות חדשים וליצור נוכחות כדוגמת גוגל לעסק שלי אינדקס העסקים המקומי של גוגל .
כשעסקים קטנים עוברים לדיגיטל זה הגורם לצמיחה מספר אחת כיום. התחברו לעולם הדיגיטלי כי הלקוחות שלכם כבר שם.

קידום אתרים אורגני בגוגל וקידום אתרים לעסקים קטנים בפרט חשוב להצלחה של כל עסק היום, ובמיוחד לעסק קטן. כולם הולכים למנועי החיפוש כדי לחפש מידע בימינו, אם אתה עסק קטן, לא להיות מדורג בגוגל ובמנועי החיפוש זה בעיה.

אם יש אתר אינטרנט לעסק שלך, דירוג גבוה עבור מילות המפתח שאנשים משתמשים בעת חיפוש השירותים שלך שווה לכם?  התשובה היא כן.דוגמה, אם אתה מנעולן  בעיר תל אביב – האם אתה מדורג  במילות המפתח הרלוונטיות מנעולן מומלץ  בתל אביב או מנעולנים בתל אביב אם לא – העסק שלכם נמצא הרחק מאחור. . כיסיתי את זה במאמר אחר, כאן.

 לא משקיעים בשיווק בצורה נכונה

אנו מקדמים אתרים לעסקים קטנים יודעים כי דירוג גבוה בדף הראשון בגוגל  ייצר זרם קבוע של לקוחות פוטנציאליים שמחפשים בדיוק את מה שאתה מוכר. בזכות עבודת קידום אתרים ממומן  ואורגני מוצלח בעסקים הקטנים, מישהו תמיד דופק על הדלת שלך.

הדבר הטוב ביותר הוא זה: הלקוחות כבר מקווים לעשות עסקים  – רק נשאר למצוא אתכם .לכן חשוב לבחור את מילות המפתח הנכונה לעסקים קטנים. אתה חייב להיות מדויק, כי דיוק מגביר את הסיכויים לסגירת העסקה כאשר מטרגטים מילות מפתח כמו מנעולן חירום בתל אביב .

קידום אתרים לעסקים קטנים איך

קידום אתרים לעסקים קטנים

קידום אתרים לעסקים קטנים

. זאת שאלה טובה-  התשובה  היא  לקחת עזרה מקצועית בתשלום ממי שיכול להביא אתכם לשם.  קידום אתרים לעסקים הקטנים זה אנחנו  -אנו נותנים שירות לעסקים קטנים, בין אם בפתח תקווה, נהריה , ואילת  וכל הארץ-. ונשמח נוביל אתכם אל עבר הפסגה.

בכל הקשור לקידום עסקים קטנים השילוב של בחירת מילת המפתח בגוגל ומחקר נוסף ע"י מומחה קידום אתרים חשוב ביותר – למדנו הרבה על גוגל, בינג, ואחרים. . יש לנו מיקומים גבוהים רבים עבור מילות החיפוש בגוגל, ונשמח לעזור לך ולהביא את העסק שלך לשם.

צרו איתי קשר במייל או  בטלפון ואנחנו נעשה תוכנית מסודרת, איפה אתם בגוגל כיום  ואיך נגרום לעסק שלכם להמריא. יש לנו מספר דרכים ואנו יכולים לעזור לך. אני תמיד מחשיב את הלקוחות שלי גם חברים. חשוב לנו לעשות עבודה טובה בשבילכם .

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות