מקדמים צריכים להגדיר מחדש מה הם חושבים על קידום אתרים

קידום אתרים ב2017 | מאת go-digitali

בתקופה זו ב 2017 בה השיווק דיגיטלי קיים ומשתנה במהירות , נראה כי כל כך הרבה משווקים עדיין אינם מבינים את התפקיד של מנוע החיפוש שיווק (SEO)  השם עצמו הוא בעצם לא חשוב ולא מדויק: התווית "קידום אתרים" תפס, עם זאת, העבודה כללה במידה רבה התפתח מאוחר יותר משנות התשעים מתי הוא נוצר.

בעת התבוננות  על התנועה על פני האתרים באינטרנט, חיפוש אורגני וטבעי תופס פרוסה ענקית בעוגה –  בסביבות 30% מהתנועה באינטרנט נובע עקב חיפוש אורגני וטבעי, אשר גובר כאשר חותך לתוך נישות ספציפיות (כגון נסיעות ובידור) וגם כאשר הגולש מחפש אפשרויות אחרות (כגון אתרי המלצות, אורגני וטבעי . בין המשאבים הגדולים של התעבורה באינטרנט, קידום אתרים  הוא גם בעל הערך הרב  הגדול ביותר של התנועה: הוא עדיין נותר אחד הטובים ביותר ביחס המרה לעומת הערוצי שיווק האחרים.

קידום אתרים זה לא מובן מאליו

קידום אתרים

קידום אתרים

אף חלק מהאסטרטגיות אותו עשה את העבודה בימים הראשונים לקידום לקלים במיוחד  למשל, שימוש במטה-תגים (סתם, בכל מקרה), תגי שם, את משמעות קידום אורגני וטבעי לאסטרטגיות בסיסיות מחמיץ הרוב המכריע של מה זה באמת היום. במקום לנסות ל'עדכן'  את המהות של הקידום אתרים ,  SEO איכותי מתמקד למעשה בהתאמה לרצון הגולשים , ופחות למה שרוצים  מנועי החיפוש באינטרנט. זה נעשה כדי לעזור לבנות תנועה רלוונטית, ולשפר את חוויית המשתמש של הגולשים המחפשים ברחבי התקנים מרובים-   Baidu, בינג, Siri, אלקסה, Cortana. מונח יפה הקיים  עבור הפעילות הוא  חוויה במנועי חיפוש, ראשי התיבות קידום אתרים seo הוא בעצם התייחסות עדכנית   כמונח מתאים יותר זה אל שיפור חווית משתמש.

קידום אתרים מבוסס אסטרטגיית תוכן

אם אנחנו ממשיכים בהתמדה בהנחה  שה SEO תלוי גורמים ידועים והנחיות, ניתן לתארו במסגרת של שני סוגים עיקריים של עבודה: קידום אתרים מורכבים ואסטרטגיה תוכן. מעבר קידום אתרים מבוססים נתונים אנליטיים.

סריקת אתרים ואינדוקס בהצלחה ולעשות –היא עבודה מורכבת-  האינטרנט היא ביסודה רשת אלקטרונית, קידום נעשית על אופטימיזציה של פלטפורמות טכנולוגיות אלה ועל מציאת תכנים ואתרים ציבוריים  שעליהם לסרוק את הרשת בכדי לאתר תוכן, כלומר לפני אתר  הדירוג  נקבע האם את התוכן ניתן לסריקה ואינדקוס.  בגלל השינויים בין התקנים, כגון שולחן העבודה, ניידים, ועל הדרך למעלה בתוצאות החיפוש של היום, יש לנו פעולות מורכבות באינטרנט המערבות מדיה עשירה, העדפות גלישה של צרכנים בין אם מחשבים שולחניים וניידים, כגון שיפור יישומי אינטרנט ואפליקציות תוכן מעובדות  באמצעות שפות תכנות ופיתוח .הגברת בעיות אלה ערך האצת ואת הצרות השהיה גדל והולך, קידום הטכנולוגי של היום משמעותה מומחים יצטרכו להמחות בשיווק בשילוב עם ידע וניסיון בפיתוח מיומנויות טכנולוגיות.

מאמרים

תוכן הוא המלך

אופטימזציה לתוכן זה הפקטור החשוב ביותר כיום

ברגע שהתוכן יהיה לניתן לגילוי על ידי המנוע החיפוש-  החיפוש אורגני הטבעי מוכיח את עצמו. רק אז אפשר להתרכז ולשים דגש על אסטרטגיית תוכן, אשר יכול להיות התמחות שונה לחלוטין. ה אסטרטג תוכן של היום להבין עושים קידום אתרים בכדי שניתן יהיה ליצור ולבנות מפגש  דיגיטלי   שעשויים להוות פלטפורמה לרכישה באינטרנט. תוכן שנוצר ללא הבנה איך האנשים צורכים אותו , מי הם, מה  המניעים  שלהם ומה יחס ההמרה לתכלית העסקית שלנו, יהיה בסופו של דבר לא מוצלח.אפשר להציע לגוגל לאנדקס כתובת שלנו על ידי הצעה לגוגל google submit url  לסרוק באמצעות הכלי

להבהיר את המצוקה

לאור הקושי לעשות קידום אורגני בגוגל  של היום-  זה לא מפתיע כי יש  בלבול רב   עדיין בכל הפקטורים המיטבים עם הקידום. . עם זאת, האתגר לאור התחרות והקושי לקדם ישאיר למען  האמת את הטובים ביותר בשיווק דיגיטלי –  יש יותר עבודה – ובהתאמה תוכן איכותי תופס מקום של כבוד בתהליך הקידום המודרני.

קידום אתרים של היום

קידום אתרים לא צריך להתחייס רק אל החוויית תוכן בלבד, כי ללא דברים נוספים כמו איזכורים ברשתות חברתיות וקישורים רלוונטים – עדיין זה לא יעבוד במלואו . אך זה קריטי מכוון שהמוצר האולטימטיבי והשיווק טוב-  ניתן להגיע בצורה אופטימלית אל כמות האנשים שמחפשים את הדבר הספציפי בצורה הטובה ביותר. הנתונים מאורגנים ובהתאמה נכללים גם חלקים שונים של תוכן לעזור בהשגת המטרה –  מסייע לאדם הנכון למצוא מה מציע המותג שלך באותו זמן שהם רוצים לחשוב  על זה. אסטרטגיית התוכן של היום חייבית להטמע אצל בעלי  התפקידים בעת ביצוע קידום אתרים בגוגל  איכותי  .

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות