קידום סרטון ביוטיוב -איך מקדמים סרטון ביוטיוב חלק 2

אוקיי אז דיברנו כבר על קידום סרטון ביוטיוב – עכשיו נכנס יותר לאיך מקדמים את הסרטון עצמו עם טיפים

שבטוח לא ידעתם שאפשר לעשות בכדי לקדם את הסרטון :

קידום סרטון ביוטיוב הצעות למילות חיפוש

 

עשיית מחקר מילות מפתח קידום סרטון ביוטיוב

קידום סרטון ביוטיוב בחירת מילות מפתח תויוגים

דרך נוספת לעדכן את יוטיוב על מה הסרטון שלך היא באמצעות שימוש בתגיות. אתה רוצה להיות ספציפי ככל שניתן ובאותו הזמן להשתמש בתגיות (או מילות מפתח) פופולריות. קודם כל, תשתמש בתגיות הכי ברורות הקשורות לסרטון שלך. לדוגמא, אם הסרטון שלך הוא על קידום אתרים , אתה תרצה להתחיל עם תיוג של "קידום אתרים אורגני" ועם "קידום אתרים".

דבר שני, תשתמש במנוע החיפוש ביוטיוב של ההמלצה האוטומטית. כעת אתה יכול לראות מה יוטיוב מציע  ולהוסיף קידום אתרים בגוגל ו"קידום אתרים אורגניי", תלוי בדברים שאתם רוצים להעביר שהסרטון שלכם מדבר עליהם.

דבר שלישי, בדוק את המתחרים שלך בעלי דירוג גבוה כדי לראות אילו תגיות הם משתמשים.

 

תמונות קטנות (THUMBNAILS) יצירתיות  לסרטון ביוטיוב

קידום סרטון ביוטיוב -איך מקדמים סרטון ביוטיוב חלק 2 1

אותו הדבר כמו עם הכותרות, עיניים של אנשים נמשכות בקלות לתמונות הקטנות של הסרטון. אפילו שהסרטון שלכם מלא בתוכן מלא בערך ערך, אם התמונה הקטנה לא משכנעת מספיק, משתמשים לא ילחצו עליה. איזו תמונה מושכת יותר את תשומת הלב בצורה היעילה ביותר? כמובן שהתמונה השנייה סביר להניח שתוביל ליותר ציפיות, למרות שהיא מופיעה פחות זמן מהראשונה ובעלת כותרת פחות טובה.
יוטיוב מקלה עליך בבחירת התמונה המוביל מתוך שלושה אפשרויות אוטומטית. בניהול הסרטון, לחץ על “edit”, בחר בתמונה המועדפת עליך ולחץ על “save”. אם יש לך חשבון מאומת, אתה יכול להעלות תמונה (עד לגודל של 2 מגה).

 

 

נגישות- קידום סרטון ביוטיוב עם שימוש בכתוביות ותרגומים

קידום סרטון ביוטיוב -איך מקדמים סרטון ביוטיוב חלק 2 2

בדוק את אפשרות התמלילים החדשה בערוץ שלך תחת “Creator Studio”. תוכל להפעיל את התרומה מהקהילה על חלק או כל הסרטונים שלך. האפשרויות הזאת מאפשרת לקהילת הצופים שלך לתרגם את הכותרות, תיאורית וכתוביות של הסרטון שלך. הוספה של התכונות הללו תהפוך את סרטונים שלך להרבה יותר נגישים לקהל רב יותר של צופים, כולל כבדי שמיעה ומשתמשים ממדינות זרות ותגרום לשיפור קידום סרטון ביוטיוב.

 

יצירת פלייליסטים ביוטיוב 

קידום סרטון ביוטיוב -איך מקדמים סרטון ביוטיוב חלק 2 3

גוגל מעודדת מותגים של יוטיוב להעלות תוכן לעיתים קרובות. המשמעות של זה היא להשאיר את הערוץ בחיים. כדי לקחת צעד קדימה, אתה צריך לארגן את התוכן המועלה לתוך פלייליסטים מסוימים (או נושאים). זה גם יאפשר למשתמשים לדעת שיש לך יותר מידע בנוגע לתחום עניין מסוים וגם נותן להם תמריץ להישאר יותר זמן בשביל הסרטון הבא בתור.

בניית קהילת המנויים שלך 

למרות שאני מדגיש את המובן מאליו, זה חיוני לבנות קהילה חזקה של מנויים שעוזרת להעיף קידום ערוץ יוטיוב. תערב את המשתמשים ותעודד אותם להגיב על הסרטונים שלך, לשאול שאלות בסרטונים שלך. תוסיף כפתור “subscribe” בסוף הסרטון שלך ותפקיד שאתה עונה על השאלות שהצופים שלך שואלים באזור התגובות. סרטון מערב לא רק יעזור לבנות את הקהילה שלך, אלא גם יראה ליוטיוב שהתוכן של הסרטון שלך הוא בעל ערך.

קידום סרטון יוטיוב – לסיכום

העצה הכי טובה שלנו ליצירת תנועה לסרטון שלך היא יצירה של תוכן אינטואיטיבי, חינוכי, מערב ועוצמתי. לאחר שעברת על הטיפים שצוינו למעלה לאופטימיזציה של הסרטון שלך, תקפיד שאתה עוקב אחרי הניתוח של ערוץ היוטיוב שלך. בדוק את זמן הצפייה, כמות הצפיות, לייקים ותגובות עבור כל סרטון. תלמד על מקורות התנועה שלך, המקורות הגיאוגרפיים והמינים. תשתמש במידע זה כדי לנתח מה עובד הכי טוב עבור ערוץ היוטיוב שלך וכיצד אתה יכול לשפר את הסרטונים הפחות פופולריים שלך.

אוקיי בהמשך נדבר עוד על קידום ביוטיוב  ועל אופטימיזציה של ערוץ היוטיוב ואיך משתמשים בו לצרכי קידום אורגני בגוגל – מה לעשות ומה לא לעשות. מקווים שנהנתם .

שינוי גודל גופנים
ניגודיות