אז מי מבינכם לא אוהבים טיפ מועיל או אפילו שניים? היום נדבר על רימרקטינג בגוגל אדוורדס (שיווק מחדש) ואיך אפשר לשלב אותו ביעילות בקמפיין שלכם..

כולנו מחפשים דרכים להניע את התוצאות שלנו כמה שיותר.. אנחנו רוצים את הKPIs הכי חזק שלנו, לשבור שיאים, ולשבור אותם שוב. עם כל כך הרבה עדכונים, שדרוגים, כלים חדשים ושיטות שמסתובבות בשוק, יכול להיות קשה מאוד לשמור על הקצב של כל הטיפים המסתובבים בכדי להמשיך ולשבור שיאים.

אז הטיפ נהדר הוא יותר מסתם טיפ כללי-   יש כמה קריטריונים שנרצה לבחון, ורק הטיפים העומדים בכולם יעברו את הסינון.

  • הוא ״לא ידוע״. רוב האתרים לא משתמשים בו.
  • הוא קל ליישום. למה לבזבז זמן יקר על טריקים מסובכים?
  • הוא מהיר ופשוט. אבל בעל השפעה רבה.
  • הוא שימושי למגוון רחב של ערוצי הפצה. יוטיוב, פייסבוק ועוד..
  • הוא חוקי. ״בלאק האט״ – לא בשבילנו.
שיווק מחדש

שיווק מחדש

3 הטיפים בנוגע לקמפיין PPC לא רק ימקסמו את ביצועי המודעות שלכם, אלא גם יעמדו בכל הקריטריונים שכתובים לעיל, הקווים המנחים שהופכים טיפ לטיפ נהדר.

קמפיין רימרקטינג באמצעות מילות מפתח "זנב ארוך"

רוב האנשים שמבקרים בדף הנחיתה שלכם דרך מילת מפתח מסוימת לא באמת מבצעים "המרה" ,  אבל העובדה שנחתו בדף שלכם, בנוסף לעובדה שהם השתמשו במילת מפתח ספציפית בכדי להגיע אליו, הן שתי פיסות מידע בעלות ערך רב שיש לכם ביד- הן מראות כי הגולש הראה רמה מסוימת של כוונה, ואתם יכולים – ואף כדאי – שתמנפו את המידע הזו לטובתכם. איך? הטמיעו קוד רימרקטינג בדף שלכם , וכך בעצם אתם "צובעים" את הגולשים ,והמודעה הבאה שתוצג לפניו בהפעלת קמפיין רימרקטינג בגוגל אדוורדס תהיה קשורה למילת המפתח שבה הוא השתמש,  בכדי להגיע לדף הנחיתה, או לתוכן בו

הדרך הקלה ביותר לעשות זאת היא יצירת קמפיין רימרקטינג המבוסס על רשימה של לקוחות שביקרו באתר שלכם , בעברית ״שיווק מחדש״, לכל נושא של קבוצת פרסומות, באמצעות פרמטר הUTM שמטמיעים באתר.

 רימרקטינג בגוגל אדוורדס

  • צרו רשימות מתויגות המבוססות על מקליקי המודעות החיפוש שלכם באמצעות תג UTM
  • התמקדו במקליקים הספציפיים האלו עם קריאייטיבים של מודעות העונים על השאילתות של המקליקים.

אחרי שיצרתם קהלים לשיווק מחדש,  אתם יכולים לקחת את הדאטה ולבצע רימרקטינג בגוגל אדס לקהל דומה , look a like לפי המאפיינים שבחרתם – בצצם תוכלו להגיע אל קהל ״חדש״ שיש להם מאפיינים או תחומי עניין שדומים לקהל הנוכחי שלכם.ניתן לעשות זאת ברשתות חברתיות כגון פייסבוק, Google similar audiences ואחרים, והוא כלי חזק שיאפשר לכם לבנות קהלים חדשים, לשנות או לשדרג את הקמפיינים שלכםֿ, ולהשיג ROI טוב יותר.

לסיכום

  • צרו קהל מותאם אישית המבוסס על מקליקי הקמפיין שלכם.
  • צרו  קהל דומה בהתבסס על מאפייני הקהל שלכם.
  • התמקדו בקהל הזה בכל הערוצים שלכם.

עד כאן בינתיים מקווה שעזרנו..עוד על קידום ממומן ניתן למצוא בלינק הבא. וכמובן הרבה יותר במדריך קידום אתרים השלם..

 

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות