אז אין עסק שלא מכיר כבר הצורך בשיווק באינסטגרם – החלטנו להרים את הכפפה ולתת לכם טיפים כיצד להוציא יותר מהשיווק באינסטגרם שלכם.

שיווק באינסטגרם טיפים מומלצים

טיפ 1  – דואר אלקטרוני לרשימת התפוצה – במקום לשלוח  רק לעוקבים באינסטגרם, כדאי לשלוח מיילים לרשימת שלך ולהודיע להם כי אתה הולך לחלוק טיפים וטיפים מגניב על פתרון הבעיות שלהם בדף אינסטגרם שלך.

טיפ 2  – לשים קישור אל אינסטגרם באתר האינטרנט שלך. זה מאפשר למשתמשי אינסטגרם אחרים, לשתף את הבלוג שלך ביתר קלות והגביר חשיפה.

טיפ 3  – להוסיף קובץ חתימה עבור כל הודעת דואר אלקטרוני–אתה רק צריך להזכיר משהו כמו… " אתה יכול תמיד לעקוב אחר כל תנועה שלי בכתובת של האינסטגרם".

טיפ  4   -הוסף את דף האינסטגרם אל כרטיס הביקור שלך. –במקום רק לשים על כרטיס הביקור את האתר ומייל, חובה להוסיף את הכתובת של  האינסטגרם שלך. ככה תאפשר ללקוחות הפוטנציאליים שלך לראות את הפעילויות בעסק שלך.

שיווק באינסטגרם - 21 טיפים שלא ידעתם שכל עסק צריך לעשות באינסטוש 1

למה זה חשוב? לקוחות פוטנציאליים צריכים לדעת מה אתה יכול לעשות להם קודם. בכך שהוא מאפשר להם לראות איך ניתן לפתור את הבעיות שלהם באינסטגרם.

טיפ  5  – ליצור הנחה מיוחדת בכדי לעקוב אחריך באינסטגרם. -ליצור  תמריץ עבור קהל היעד שלך בכדי שיעקוב אחריך באינסטגרם.

דוגמה ליצור תחרות שבו אתה יכול לשאול את הקהל שלך. כדי ללחוץ על כפתור "בצע" לקבלת קוד קופון הנחה של  90% על המוצרים העדכניים ביותר- טוב, זה לא משנה המחיר למוצר-  הנקודה שלי היא"לנצל את ההנחה המיוחדת".

טיפ 6  –  להשיב על כל פוסט באינסטגרם בנישה שלך. –זכור אתה צריך רק להשיב ההודעות בנישה שלך. לדוגמה אם הנישה שלך ירידה במשקל, להשיב רק הודעות בתוך הנישה הזו. כאשר אתם נוטים להתמקד בנישה מסוימת, יותר קל למקסם את התוצאות מהפרסום.

טיפ 7  – ליצור תחרות – באפשרותך להשתמש במסגרת התחרות שלך בהטבות ושוברי מתנה תוך כדי יצירת והגרלה  לזכייה בכסף,  ואפילו בקלות – פשוט יש להציע  לאנשים לבצע  אינטרקציה עם ההודעה שלך באינסטגרם. בנוסף, תוכל גם לספק שובר מתנה  שהלקוח יוכל להשתמש בהם כדי לרכוש את המוצר.

טיפ 8 – שם מותג קודם-  חשוב על המותג שמך כגון go-digitali. זה מאפשר לך לבנות את המוניטין שלך. בתור דמות ציבורית איפה אל מול העוקבים שלכם.

טיפ 9  -שתפו מדיה דיגיטלית ולא רק תמונות- תנו לאנשים להגיע קודם. ברגע שהם עושים, אנשים ירצו להכיר את החברה שלך ואת ההתקדמות בתוך החברה שלך.

שיווק באינסטגרם וסרטונים

זכור החזון של אינסטגרם הוא על שיתוף כל התמונות ואת סרטוני הווידאו. זה אומר כאשר אתה מעלה תוכן  עם תמונות וסרטי וידאו, תיצור מחויבות גבוהה יותר. זה מאפשר לאנשים להתחבר עם העסק שלך.

טיפ  10  – לתזמן את ההודעות שלך מראש –  השתמש במתזמן אוטמטי לפוסטים שלך בכדי לתזמן את ההודעות שלך באינסטגרם –  זה מאפשר לך להשקיע את הזמן

לבנושיווק באינסטגרם - 21 טיפים שלא ידעתם שכל עסק צריך לעשות באינסטוש 2ת את העסק שלך.  יש מלא תוכנות שעושות את זה פשוט יש לחפש בגוגל.

טיפ 11 – איזה מילת מפתח  יותר רווחית, טבעות  נישואין או טבעות לחתונה?

כאשר מישהו בוחר טבעות נישואין, אתם מחשיבים אותו בתור מישהו שמחפש טבעת . כאשר מישהו בוחר טבעות לחתונה אתם מחשיבים אותו בתור מישהו שמחפש רעיונות הקשורים לחתונה.
כמובן, התשובה היא ברורה. כאשר אנשים בוחרים טבעות נישואין-  הם בעצם אומרים לנו שאנחנו מחפשים טבעת. זה אומר כי הם מוכנים לשלם – הנקודה שלי היא ככל שעסק יסתכל עמוק  יותר לתוך הנישה שלך כך הוא יפגע ביותר קהל .כי טבעות לחתונה זה נישה יותר כללית-יש אירוסין, ועוד..

טיפ 12  – להמליץ על מוצרים איכותיים לעוקבים שלך באינסטגרם שלך בכל מחיר. –במקום של התמקדות רק במיקסום תזרים המזומנים שלך, בעוד הקהל שלך לא מרוצה מהאיכות, הפתרון עבור קהל היעד שלך. זה איך לתת מוצרים ראויים לעוקבים שלך.

טיפ 13 – עקוב אחר הפוסטים שלך בכל מחיר. –אם אתה לא עוקב אחר, אתה מפסיד כסף. זה קל להגיד שאין לך את הזמן… עם זאת, אם אתה לא עוקב אחר הפוסטים שלך, לא תוכל לדעת מי מייצר יותר קליקים ואיזה פוסט יש יחס המרה נמוך.

טיפ 14 – השתמש תמיד  בכתובת  url של הדף בתיאור הפרופיל. זה מאפשר לך לשאוב את העוקבים  שלך  מטוויטר. תמיד לזכור כי המטרה שלך בשיווק בטוויטר היא לבנות את הרשימה שלך קודם. מחקרים הראו כי לכל מנוי חדש שנכנס לדף שווה כסף בחישוב לחודש עבור העסק שלך.

טיפ 15  – לאפילייטים, דגש על כמה כסף ולא אחוז תקבל לכל מכירה. – אנחנו לא מחשבים לפי האחוזים של המכירות שאנחנו הולכים לקבל, אלא לפי ההנחה עצמה כי זה נתפס יותר גדול.

טיפ  16 – השתמש באתרים כגון  Fiverr כדי ליצור תמונות אינסטגרם מקצועיות , במקום שאתה  תנסה ליצור תמונות שלא יצאו  מקצועיות, למצוא איש מקצוע בפייבר בחמש דולר שישמח לעשות את העבודה בשבילך.

טיפ 17 – שימוש תמונות שמתמקדות התוצאה שהרצויה שיש קהל היעד שלך עבור העסק שלך. -תמונות חזקים יותר ממילים. השתמש בהם כדי להראות לקהל שלך מה הם יכול לקבל אם שהם מנצלים את המוצרים והשירותים שלך

טיפ 18 – הוספה תמונה שבכותרת הפרופיל. איך זה עובד? אם אתם בנישה של שיווק באינטרנט, הצג אותם באורח החיים שלך. אם אתם בנישה של ירידה במשקל, עליך להציג את התמונות של לפני ואחרי.

טיפ 19  – שתפו את דף האינסטגרם שלך עם בפגישות נטוורקינג ולא את מספר הטלפון – כשאתה הולך למסיבה, ועידה, סדנא, שלחו קישור של הדף שבו הם יכולים להכיר אותך יותר.

טיפ 20 –  להוסיף את אינסטגרם  אל ציר הזמן בבלוג שלכם – השתמשו בכדי להציג תמונות מהאינסטגרם בבלוג שלך. זה מאפשר לך לקבל תנועה גם  בבלוג וגם באינסטגרם.

טיפ 21 – אם יש לך שום דבר חדש להעלאות, אתה יכול תמיד לפרסם תמונה עם עידוד ומוטיבציה. –עם כל עומס החיים סביבנו, ציטוטים מעוררי השראה ימשכו קהל היעד שלך כדי לעקוב אחריך .

שיווק באינסטגרם- לסיכום

אז הבנו שאינסטגרם הוא כלי רב עוצמה שניתן להשתמש בכדי לבנות את העסק שלך באינטרנט. כמה אנשים אומרים כי שיווק באינסטגרם עשוי להחליף את פייסבוק או אפילו את טוויטר. במציאות, אינסטגרם שייך לפייסבוק אז…

במקום להשוות האם קידום בפייסבוק או טוויטר הם אמצעי טוב יותר עבור אסטרטגיית הפרסום שלך, צריך להתרכז בשניהם. . למה?

לטוויטר יש קהל נפרד מפייסבוק. זה אומר שהסיכויים שלך לקבל פניות חדשות עבור העסק שלך הם גבוהים יותר  כאשר אתם מתמקדים בשני הפלטפורמות.

כפי שאמרתי, טוויטר השקיעו  מאות מיליוני דולרים בכדי להרחיב את עסקיה. אני בטוח כי הם ימשיכו לעשות זאת בכדי להישאר תחרותיים כמו שאר הרשתות החברתיות בעולם. בתורו, זה יעזור לך להביא הרבה תנועה לאתר שלך.

 

אהבתם? ספרו לחבריכם..

שירן

שירן

שירן מגיד, נעים מאוד- עוסק בשיווק באינטרנט באופן מקצועי כבר מעל 10 שנים, מתמחה בקידום אתרים אורגני,שיווק דיגיטלי והגדלת תנועה לאתר, מוסיקאי,וחובב ספורט מושבע
שינוי גודל גופנים
ניגודיות