על הקשר בין שיווק דיגיטלי לבין קידום בגוגל בדגש על חווית לקוח

איך השיווק  הדיגיטלי משפיע על  התצוגה של  מנועי החיפוש, ונותנת חוויה ללקוח יותר מותאמת אישית ונכונה.

אז השאלה – איך האתר שלך עוזר עבור המשתמשים?

שיווק דיגיטלי

שיווק דיגיטלי וחווית משתמש

מה מבדל את האתר שלכם מבין המתחרים?  למדו איך אפשר לעשות זאת בקלות:

סכימה – Schema Markup תרשים נתונים אלה עוזרים מנועי חיפוש בעלי עסקים לקבל מידע נוסף משויך  rich snippet  לספק עוד דרכים מידע אודות לקוחות, אשר בתורו מושך אליו לקוחות

זה מעניק ללקוחות מידע נוסף מחיפושים הם לא צריכים ללכת לאתר שלך, מה שאומר שזה עוזר ללקוחות למצוא אותך.

גוגל לעסק שלי  – אינדקס דומה לדפי זהב  גוגל לעסק שלי מייצר תמונה ברורה ומהירה עם כתובת, מספר טלפון, שעות פעילות, בדרך כלל בצד השמאלי או הימני של המסך. אם את ממשיכה הלאה עם זה, ודא שכל המידע נכון כפי שאתה מזין אותם. אינה כרוכה בתשלום, ניתן יהיה לעדכן בכל זמן את הפרטים.

דפדפן כרום –   מהנתונים שהתפרסמו נאמר  כי  60 אחוז מהמשתמשים בדסקטופ נוטים להשתמש  דפדפן כרום  . בנוסף , יש אתרים שבגלישה בדפדפן כרום מזהה אותם שיש בעיית אבטחה, מכוון שכרום עובד בתקן אבטחה מחמיר – אם אתם נתקלים בבעיה מסוג זו , אתם יכולים לחפש תשובות בגוגל , או לקחת איש מקצוע שיסדר לכם את בעיית האבטחה.

שאלות ותשובות– כלי חדש של גוגל,  מאפשר ללקוחות שלכם לבצע  אינטראקציה עם העסק. זה יכול להיות כמו שאלות נפוצות, או שאלות ישירות, אך דורש תגובות מן הבעלים. זה לא עובד עבור עסקים המפקחים אל האתרים שלהם.

סלבריטאים– עסקים דיגיטליים עשויים לשקול  להשתמש בשירותי אישיות מוכרת שיקדם את המותג. בעלי עסקים יכולים לעזור ולעצב את האתר ולענות ללקוחות טוב יותר אם הם יכולים לנתח מה הלקוחות רוצים. הם גם מסייעים ללקוחות לעצב הצרכים שלהם ולמצוא את ספק השירות המתאים.

סכימה

סכימת נתונים schema

ייצור תוכן חינמי – בגלל התחרות באינטרנט, זה יכול להיות קשה עבור לקוח להבחין איזה עסקים הכי מתאים לצרכים שלהם. הלקוחות יחפשו מידע חופשי או ליתר דיוק – החברה שתשקיע בתכנים חינמיים תקבל עדיפות אצל הלקוחות בכך שהיא תורמת מידע ונחשבים כמובילים בתחומם. כמו כן יש להשתמש בכלי כמו פניות הציבור בכדי לאסוף ולהציג מידע שימושי ללקוחות. הוא מספק תובנה על אילו שאלות הציבור מבקש.

לתת הטבות ללקוח שלך–    אין שום דבר שהוא יותר חשוב מלבד יצירת נאמנות. הם יכולים לעזור באמצעות המלצות מפה לאוזן, כמו גם ביקורות באתר המלצות. לקוחות מרוצים הם לקוחות ממליצים .

כמה טיפים שחשבנו עליהם שמקווים שנהנתם ,לעוד פנו אלינו עוד היום ונסדר עבורכם שיווק באינטרנט נכון בעל תמהיל מתקדם לעולם הדיגיטלי.

 

שינוי גודל גופנים
ניגודיות