למה חשוב לתכנן משפך שיווקי מלא לאורך זמן

הנה משהו יודע כמעט כל יזם מוצלח: שמירה על משפך מלא לקוחות פוטנציאליים הוא המפתח בכדי לספק הכנסה לעסק קיים.

כמובן, זה קל לומר אך בתכלס זה דבר אחר לגמרי לעשות.אז אם אתה כבר נאבק לבנות את רשימת הדיוור שלך, לא בטוח מה הם שיעורי ההמרה שלך או נתונים נוספים-

אל תרד על עצמך

משפך שיווקי

משפך שיווקי

בעלי עסקים רבים נמצאים באותה הסירה  אבל הם יודעים שזה יכול להיות טוב יותר. הם מבינים זה – כסף באמת נמצא ברשימה, ואסטרטגיה למילוי משפך השיווקי  שלהם היא קריטי

להצלחה לאורך זמן.הרבה עצות על משפך, בניין רשימת דיוור וכאלה בוודאי כבר שמעתם.רישום לפודקאסטים, YouTube , קידום ממומן בגוגל וקטעי וידאו וצורות אחרות שלתוכן נהדרות . אירוח וובינר חינם היא שיטה מוכחת להבאת לקוחות  ובניית רשימה שלך על-ידי "ההשאלת"  הקהל של מישהו אחר. הבעיה היחידה היא, אם אתה רק מתחיל, זה יכול להיות קשה מאוד.-בין אסטרטגיות השיווק  המובילות של היום, המשווקים באינטרנט פונים לפלטפורמה והיא הרשת חברתית: פייסבוק.

הרשת החברתית מציעה עלות פרסום מאוד נמוך יחסי ואם עשית מודעות וקמפיין לקהל  נכון, זה יכול להוסיףמהרבה להגדלת העסק ללקוחות שלך במעלה המשפך השיווקי. הצעה – כמו עם כל פרסומת, הדבר הראשון שחייבים לשקול את ההצעה שלך- אתה יכול לפרסם מוצרים בתשלום בפייסבוק ולייצר תנועה ישירות לדף המכירה שלך יהיה סביר להניח שתמצא שאת שיעורי ההמרה מאוד נמוך. בחירה טובה יותר היא ליצור מודעות פייסבוק ממוקדות. בשלב הראשון במשפך שלך, אתה רוצה לוודא שהם: מייצג את המיתוג מציע מידע רב-ערך שהלקוח האידיאלי שלך צריך ורוצה חד וברור, עם כל צעד הבא כדי שלא יהיה בלבול

סדרת הדרכה בוידאו

תמהיל הקוראים שלך מחפש את זה הרבה:תוכן טוב שווה את  הזמן  כי אפשר לעשות שימוש טוב ממנו לטובתינו.במקום זאת, אתה רוצה לספק פשוט יד מה צריך לעשות ובאיזה שלבים.

לדוגמה, אם הלקוח  שלך רק בהקמת  העסק לאימון אישי שלו, הוא כנראה מחפש עזרה טכנית וייעוץ להגדרת האתר שלו. דברים כמו מה זהאירוח אתר ובאיזה חברה להשתמש, איך לבנות את אתר, איך לאסוף מיילים,הרשימה ממשיכה וממשיכה.למדו בקצב שלכם   באופן אישי והשתמש בזה .יש ערך רב הרבה יותר כלומר, גם זה ייקח ימים כדי לקרוא.לזקק את המידע שלך לתוך העובדות הרלוונטיות ביותר.

עם עיצוב מושך או מידע מועיל – המבקרים שלך מוצאים ערך בדיוק כמו זה, אולי אפילו יותר ואתם עדיין מספקים את אותו מידע נהדר, אבל גם עוזר להם למקסם את הזמן לעומת חיפוש על גבי שעות של בזבוז זמן על דברים שהם לא מעוניינים לקבל מידע . עבר ליתרונות של תוכן חופשי , רצוי להיות בטוח כי המשפך השיווקי שלך מלא ומתוכנן לפני שאתם מתחילים לייצר תנועה, וזאת בכדי למקסם את החזר ההשקעה שלך.

בניית רשימת תפוצה

בניית רשימת תפוצה

אמנם זה בסדר לא לעשות את כל החלקים (במיוחד אם אתם מתכננים להציע מוצר או שירות יקר בקצה המשפך שלך) אתה צריך לפחות את היסודות של הדרכים לעשות.הדרך הנכונה- לזהות את השלב שהלקוח נמצא במהלך המשפך השיווקי להציע את המוצר הנכון או שירות בדיוק בזמן הנכון- נחזור לדוגמא שלנו נגיד שהמעומד נמצא בשלבים הראשונים של בניית העסק האימון שלו. הוא הוריד את המדריך החדש על תחילת העבודה, וכעת יש לו  אתר אינטרנט מקצועי והוא צריך לייצר רשימת תפוצה  באמצעות הכלים

אז, מהו הצורך הבא הכי הגיוני?

על סמך מה שאתה יודע על הלקוחות שלך, אתה מרגיש שהשלב הבא בשיווק באינטרנט הוא:

  • לייצר יותר תנועה. קשה לבנות רשימת תפוצת דואר ללא הרבה והרבה תנועה.
  • מיתוג טוב יותר- מיתוג ממוקד ללקוח משפיעה מאוד – החל ממכל הצבעים והגופנים באתר שלך למילים שתשתמשו באימיילים שלכם. זה לא משהו שמגיע באופן טבעי לרוב האנשים. קרוב לוודאי שיהיה עליך  להכיר יותר את הלקוח שלך עם קצת מאמץ ועזרה נוספים.

אחרי שבחנתם את האפשרות להשיג יותר תנועה, מה השלב הבא שצריך?

המשפך שלך צריך להיות מיועד לענות על כל השאלות הבאות שלו, וזה בדיוק בזמן הנכון.

זכרו , גם אתם יכולים ללמוד לייצר מכירות בקלות יותר אם תשקלו להשתמש באוטומציה ורשימות מיילים בכדי להעביר לקוחות פוטנציאליים ולקוחות במהלך המשפך השיווקי  בהתבסס על ההתנהגות הצרכן ועל הרכישות- זה לא בשמיים אם אתם יודעים איך לעשות שיווק באינטרנט איכותי או לשכור את שירותיהם של מומחים בתחום.

שינוי גודל גופנים
ניגודיות